• Оставляй комментарии под новым видео и получай призы! Нажимай и смотри новый подкаст!
 • Оставляй комментарии под новым видео и получай призы! Нажимай и смотри новый подкаст!
 • Оставляй комментарии под новым видео и получай призы! Нажимай и смотри новый подкаст!
img

Шлях від джуна до сеньйора в команді: поради від Space Profit Team

 • 264
 • 0
 • 1
16.05

Привіт, на звʼязку команда Space Profit Team. Найбільш актуальне питання для кожного рекрутера арбітражної тіми – «як потрапити до вас в команду?». Задаючи це питання, новачок ще не в курсі, що потрапити в команду, не так складно, як протриматись в ній довгий час і пройти солідний кар’єрний шлях.

Для чого ж все таки потрібна команда?

По-перше, працюючи в соло, байєр несе набагато більше фінансових ризиків. Адже за кожну помилку він платить власним бюджетом, а не бюджетом вже стабільної команди, яка може (а головне, готова) собі дозволити «навчання» працівників на їхніх помилках. Це дуже суттєвий фактор на початку арбітражного шляху, тому що не всі мають зайві 100К на кишенькові витрати, які можна просто злити в молоко.

Навіть якщо байєру пощастить не набити собі шишки спочатку (що навряд чи), арбітраж все одно є тією сферою, яка має на увазі не найдешевші розхідники, софт, сервіси та інше.

У команд у цьому плані все зазвичай схоплено. Вони або надають співробітникам свої розхідники та софт, або мають зв’язки з перевіреними сервісами, а також різні знижки та домовленості. Байєрам залишається лише лити трафік та приносити профіт (звучить просто, так?)

Раніше в свої постах ми вже описували ключові поради для бігінерів в цій справі і радили мати соло досвід, тож не будемо перечити самі собі і все таки додамо цю важливу примітку – у кандидата з практичним досвідом заливу навіть в мінус завжди набагато більше балів, ніж у кандидата з теоретичними скілами

Але тут важливо не засиджуватись на одному місці – маючи уже один успішний кейс, навіть в невеликий плюс, час впевнено шукати команду, адже найголовніше – це зрозуміти механіку процесу

Тож, пройдемося по базі для кандидата

 1. Перше – теорія) Курси, тренінги, саморозвиток – мастхев. Деякі байєри будуть казати, що на самій теорії далеко не поїдеш і радять починати з практики, прощупуючи всі підводні камінчики вручну. Інші будуть стверджувати, що їхні курси як чудо-мазь від болю в суглобах (Піднімаю табличку «обережно, скам»)
 2. Резюме – або ж біль всіх рекрутерів) Так, це дуже важливо. Ні, нам не достатньо трьох рядків в чаті телеграму про те, який ти молодець. Перший етап процесу рекрутингу з кандидатом – це скринінг його резюме. Чи можна зробити висновок про байєра на основі cv? Певний можна, якщо кандидат не готовий приділити 20 хвилин часу, щоб презентувати свою кандидатуру, то чи буде він докладати мінімальних зусиль для розвитку себе та команди – очевидно, ні.
 3. Кейси або ж скріни статки – це, звісно, для тих, хто вже має практичний скіл заливу. Якщо рекрутер запитає, будь готовим надати пруфи твоєї успішності.
 4. Співбесіда – геніальне просто. Не запізнюйся; якщо це онлайн співбесіда – увімкни камеру; підготуй питання та будь готовим до зустрічних.

І от, уявіть, ви потрапляєте в команду. Як в такому разі успішно пройти випробувальний термін?

 1. Навчання– світло, а невчення – тьма

Перший момент, це не переставати пізнавати нову інфу. Під інформацією ми маємо на увазі підходи, методи, динаміку, ринок та кейси – саме це є базою для скілів. І тут важливо розуміти, що інформація не приходить сама собою) Існують різноманітні джерела розвитку – конференції, онлайн та офлайн мітапи, інтерв’ю, профільні статті. Самовпевнений байєр не користується даними сорсами, через що часто опиняється в інформаційному вакуумі і відповідно в зоні ризику. Так, партнерський маркетинг це досить закрита сфера, але є перевірні джерела інформації, які кожен поважаючий себе солідний байєр періодично чекає. До речі, на одній з конференцій Affhub наш кофаундер ділився такою цінною інформацією.

 1. Дослухайся до мудріших

Здавалося б звучить цілком логічно і очевидно, та саме в капкан самовпевненості часто попадають байєри в нових командах. Навіть якщо ти 2 роки працював по стандартній перевіреній схемі заливу, то яким же відкриттям для тебе стане, що можна гребти в 10 разів більше профіту, якщо змінити декілька деталей в цій системі. Далеко не кожен байєр буде готовий поділитись секретами успіху, але давним давно існує така позиція в команді, як Тім Лід, задача і вигода якого надати тобі всі інструменти для здобутку ресурсу.

 1. Never Give Up

Та попри все треба бути готовим до періоду розкачки. В будь-якому випадку профіт не впаде на голову через тиждень заливу яким би профі ти не був. Та і шторми ніхто не відміняв) Як би банально це не звучало, то треба запастись терпінням та впертістю. Арбітраж не для слабкодухих, і часом треба злити не один десяток k$, щоб досягти успіху.

Глобальні настанови для тих, хто пройшов всі попередні етапи

Бар’єри тільки в твої голові – часто при переході з джуна на мідла основною проблемою стає занижена планка профіту. Часто запитуючи у байєрів, який профіт вони бачать в своїй статці через пів року, можна почути відповідь 3-5k$ і не стає новино те, що вони згодом заробляють по 1-2k$. Обмежуючи свої фінансові очікування варто пам’ятати якщо план 2k$ профіту, то в реальності це буде 1k$, а якщо 50k$ – то це 25k$.

Арбітраж – це не кнопка «бабло». Вже не працює таке, що ти можеш зайти в спай, завантажити чийсь креатив і отримувати великі гроші за його рекламу. Найкращі зв’язки, які приносять десятки тисяч доларів, створюються професіоналами. На це йде багато сил і часу, але це працює і приносить хороший дохід. Варто пам’ятати, що все нове – це добре забуте старе тож можна взяти старий робочий підхід в вдихнути в нього нове життя.

Постійно пропонуючи ринку щось нове, вірогідніше можна досягти планки сеньйора.

Сайт та соціальні мережі Space Profit Team:

Сайт

Instagram

Telegram

Linkedin

 • 264
 • 0
 • 1
16.05
Поделиться статьей:

Читайте также наши другие статьи, где я, HR-директор, делюсь полезной информацией.

Читать
Кейс от Space Profit Team: $23 262 профита на зрение на ЛатАм
img
Читать
img
Інтервʼю з Романом, co-founder Space Profit Team Читать

Читайте также наши другие статьи, где я, HR-директор, делюсь полезной информацией.

Читать
Оставь комментарий
0
 • По рейтингу
 • По порядку

Интересное на Affhub Media

 • Как составить резюме, чтобы вас пригласили на собеседование
  • 191
  • 0
  • 0
  Читать

  Чтобы человека взяли на работу, нужно успешно пройти собеседование. Чтобы пригласили на собеседование, следует грамотно составить резюме. И пока специалисты с многолетним опытом вслепую заполняют строки в своих CV, люди с маленьким стажем делают одну ошибку за другой. Чтобы избежать распространенных и не очень промахов, составили гайд, который поможет заполучить ту самую работу мечты. Не […] Подробнее

 • Как быть, когда вас спрашивают: "Вы рассматриваете другие предложения по работе?"
  • 227
  • 0
  • 0
  Читать

  Собеседования — тот еще экзамен. Даже когда HR пытается сделать все, чтобы беседа прошла в комфортной обстановке, в любом случае, многие нервничают и не знают, что отвечать на те или иные вопросы. Чтобы облегчить жизнь соискателям в поиске работы, рассказываем, как отвечать на распространенный вопрос рекрутеров. Почему HR задает этот вопрос Помимо очевидных целей, у […] Подробнее

 • Где искать арбитражника трафика
  • 327
  • 0
  • 0
  Читать

  На первый взгляд, сфера арбитража трафика выглядит сложной и закрытой, а поиск специалистов или, наоборот, желаемых предложений и вовсе фантастикой. Однако все проще, чем кажется. В сегодняшней статье мы расскажем, какие функции выполняют арбитражники, где размещают вакансии и сколько платят за такую работу.  Зачем компании арбитражник   Любая компания, у которой есть собственный оффер, нуждается в […] Подробнее

Лучшее за неделю

 • Сколько платит Youtube за 1000 просмотров в 2023 году?
  • 10099
  • 0
  • 0
  Читать

  Среднестатистическому зрителю Youtube может показаться, что зарабатывать на платформе не так уж и сложно: сними и загрузи 15-20 роликов, дождись, пока они наберут просмотры, настрой монетизацию и наблюдай, как денежки падают в кошелёк. Но в 2023 году всё далеко не так просто. Сколько стоит 1 просмотр на ютубе? Стоимость просмотров и качество контента — как они […] Подробнее

 • Как изменить имя и фамилию в Facebook?
  • 3625
  • 0
  • 0
  Читать

  Компания Meta повернута на безопасности своих пользователей. Даже начинающий арбитражник знает, что администрация ФБ банит аккаунты почём зря, а добиться внятного ответа от саппорта и быстро разблокировать акк удаётся далеко не всегда. В сегодняшнем материале расскажем о том, как в фейсбуке поменять имя. Рассмотрим вариант для смартфонов и ПК и отдельно поговорим про бизнес-страницу. Зачем […] Подробнее

 • Зачем нужны прокси-сервисы? Топ 5 мобильных прокси
  • 2466
  • 0
  • 0
  Читать

  Прокси-сервис — это прокладка между вами и интернетом. Это посредник, разделяющий вас со всемирной паутиной. Принцип работы таков: посещаемый вами сайт думает, что прокси — реальный человек, и взаимодействует с ним, а не с вами. В каких случаях используются прокси-сервисы? Когда необходимо обеспечить конфиденциальность. Не все хотят, чтобы было известно, какие сайты они посещают. Для […] Подробнее

На главную
loading