Шлях від джуна до сеньйора в команді: поради від Space Profit Team
Привіт, на звʼязку команда Space Profit Team. Найбільш актуальне питання для кожного рекрутера арбітражної тіми – «як потрапити до вас в команду?». Задаючи це питання, новачок ще не в курсі, що потрапити в команду, не так складно, як протриматись в ній довгий час і пройти солідний кар’єрний шлях.
Для чого ж все таки потрібна команда?
По-перше, працюючи в соло, байєр несе набагато більше фінансових ризиків. Адже за кожну помилку він платить власним бюджетом, а не бюджетом вже стабільної команди, яка може (а головне, готова) собі дозволити «навчання» працівників на їхніх помилках. Це дуже суттєвий фактор на початку арбітражного шляху, тому що не всі мають зайві 100К на кишенькові витрати, які можна просто злити в молоко.
Навіть якщо байєру пощастить не набити собі шишки спочатку (що навряд чи), арбітраж все одно є тією сферою, яка має на увазі не найдешевші розхідники, софт, сервіси та інше.
У команд у цьому плані все зазвичай схоплено. Вони або надають співробітникам свої розхідники та софт, або мають зв’язки з перевіреними сервісами, а також різні знижки та домовленості. Байєрам залишається лише лити трафік та приносити профіт (звучить просто, так?)
Раніше в свої постах ми вже описували ключові поради для бігінерів в цій справі і радили мати соло досвід, тож не будемо перечити самі собі і все таки додамо цю важливу примітку – у кандидата з практичним досвідом заливу навіть в мінус завжди набагато більше балів, ніж у кандидата з теоретичними скілами
Але тут важливо не засиджуватись на одному місці – маючи уже один успішний кейс, навіть в невеликий плюс, час впевнено шукати команду, адже найголовніше – це зрозуміти механіку процесу
Тож, пройдемося по базі для кандидата
- Перше – теорія) Курси, тренінги, саморозвиток – мастхев. Деякі байєри будуть казати, що на самій теорії далеко не поїдеш і радять починати з практики, прощупуючи всі підводні камінчики вручну. Інші будуть стверджувати, що їхні курси як чудо-мазь від болю в суглобах (Піднімаю табличку «обережно, скам»)
- Резюме – або ж біль всіх рекрутерів) Так, це дуже важливо. Ні, нам не достатньо трьох рядків в чаті телеграму про те, який ти молодець. Перший етап процесу рекрутингу з кандидатом – це скринінг його резюме. Чи можна зробити висновок про байєра на основі cv? Певний можна, якщо кандидат не готовий приділити 20 хвилин часу, щоб презентувати свою кандидатуру, то чи буде він докладати мінімальних зусиль для розвитку себе та команди – очевидно, ні.
- Кейси або ж скріни статки – це, звісно, для тих, хто вже має практичний скіл заливу. Якщо рекрутер запитає, будь готовим надати пруфи твоєї успішності.
- Співбесіда – геніальне просто. Не запізнюйся; якщо це онлайн співбесіда – увімкни камеру; підготуй питання та будь готовим до зустрічних.
І от, уявіть, ви потрапляєте в команду. Як в такому разі успішно пройти випробувальний термін?
- Навчання– світло, а невчення – тьма
Перший момент, це не переставати пізнавати нову інфу. Під інформацією ми маємо на увазі підходи, методи, динаміку, ринок та кейси – саме це є базою для скілів. І тут важливо розуміти, що інформація не приходить сама собою) Існують різноманітні джерела розвитку – конференції, онлайн та офлайн мітапи, інтерв’ю, профільні статті. Самовпевнений байєр не користується даними сорсами, через що часто опиняється в інформаційному вакуумі і відповідно в зоні ризику. Так, партнерський маркетинг це досить закрита сфера, але є перевірні джерела інформації, які кожен поважаючий себе солідний байєр періодично чекає. До речі, на одній з конференцій Affhub наш кофаундер ділився такою цінною інформацією.
- Дослухайся до мудріших
Здавалося б звучить цілком логічно і очевидно, та саме в капкан самовпевненості часто попадають байєри в нових командах. Навіть якщо ти 2 роки працював по стандартній перевіреній схемі заливу, то яким же відкриттям для тебе стане, що можна гребти в 10 разів більше профіту, якщо змінити декілька деталей в цій системі. Далеко не кожен байєр буде готовий поділитись секретами успіху, але давним давно існує така позиція в команді, як Тім Лід, задача і вигода якого надати тобі всі інструменти для здобутку ресурсу.
- Never Give Up
Та попри все треба бути готовим до періоду розкачки. В будь-якому випадку профіт не впаде на голову через тиждень заливу яким би профі ти не був. Та і шторми ніхто не відміняв) Як би банально це не звучало, то треба запастись терпінням та впертістю. Арбітраж не для слабкодухих, і часом треба злити не один десяток k$, щоб досягти успіху.
Глобальні настанови для тих, хто пройшов всі попередні етапи
Бар’єри тільки в твої голові – часто при переході з джуна на мідла основною проблемою стає занижена планка профіту. Часто запитуючи у байєрів, який профіт вони бачать в своїй статці через пів року, можна почути відповідь 3-5k$ і не стає новино те, що вони згодом заробляють по 1-2k$. Обмежуючи свої фінансові очікування варто пам’ятати якщо план 2k$ профіту, то в реальності це буде 1k$, а якщо 50k$ – то це 25k$.
Арбітраж – це не кнопка «бабло». Вже не працює таке, що ти можеш зайти в спай, завантажити чийсь креатив і отримувати великі гроші за його рекламу. Найкращі зв’язки, які приносять десятки тисяч доларів, створюються професіоналами. На це йде багато сил і часу, але це працює і приносить хороший дохід. Варто пам’ятати, що все нове – це добре забуте старе тож можна взяти старий робочий підхід в вдихнути в нього нове життя.
Постійно пропонуючи ринку щось нове, вірогідніше можна досягти планки сеньйора.
Сайт та соціальні мережі Space Profit Team:

- 264
- 0
- 1
Читайте также наши другие статьи, где я, HR-директор, делюсь полезной информацией.
Читать- По рейтингу
- По порядку