• Готові до нового арбітражного івенту від Affhub у Львові? Клікай сюди
 • Готові до нового арбітражного івенту від Affhub у Львові? Клікай сюди
 • Готові до нового арбітражного івенту від Affhub у Львові? Клікай сюди
img

Space Profit Team: історія заснування та розвитку арбітражної команди

 • 288
 • 0
 • 0
20.02

Space Profit Team – українська арбітражна команда, яка за декілька років увірвалась в індустрію і одразу почала показувати хороші результати роботи. Співзасновники та HR розказали для Affhub Media свою історію: як була сформована команда, які основні напрямки роботи та чому обрали дивіз «Work hard, dream big». Окрім цього Space Profit Team мають амбіційні плани на майбутнє. Про все це читайте в нашому матеріалі. 

Роман, co-founder Space Profit Team поділився історією заснування: як перейшли від ноунейм команди до впевнених гравців в своїй ніші.

“Історія команди почалась  в 2020-му році. Роком раніше я працював на прямого рекла по нутрі в відділі тизерних мереж, де швидко став тім лідом. Це дало необхідні скіли та досвід, щоб заливати самостійно. Починали з класичного маленького офісу на квартирі, трьома  тіммейтами і великими амбіціями про створення команди з унікальним кодом. Таких тім як ми були сотні і перше з чим ми зіштовхнулись це питання реалізації всіх задумів – як потрапити в ті 5%, які не розпадаються після перших залитих в мінус десятків к$ і перейти від ноунейм команди до впевнених гравців в своїй ніші. 

Першим реклом, на якого ми почали зливати досить великі обʼєми трафіка, був рекламодавець з Харкову по СНГ країнам. На перший час ми домовились на оборотку для закупки трафіку, поки ми не накопили свою. Знайшли ми їх взагалі через менеджера тизерної мережі, коли побачили багато офферів в спай сервісі і зрозуміли, що вони топ. До речі, ми і досі працюємо з ними і зливаємо чималі обʼєми. Це доводить, що той, хто шукає – обов’язково знайде.

Work hard, dream big – наше кредо на перших пів року. Арбітраж не та сфера, в якій є work-live баланс – або ти живеш цим і досягаєш успіху, або не варто навіть починати. Розуміли, що тільки від нас залежить курс справ, тому ми чіплялись за кожну можливість та вивчали всі існуючі методи монетизації трафіку – так поступово відбувалось становлення команди. Ми не пропускали жодної конференції з можливістю зав’язати нові контакти і отримати поради від першопрохідців. Пам’ятаю, як на одній із конференцій Sempro був виступ TraffBraza, я підійшов до Віри задати пару питань і на той момент вона дала важливу пораду – взяти HR BP, що ми власне кажучи потім і зробили і що згодом принесло свої плоди. 

Артем, co-founder Space Profit Team розповів, як шукали та знайшли свою нішу бізнесу?

“За рік нас почали впізнавати в вузьких колах як київську команду по тизерці відповідно в вертикалі нутра. Native Ads – це найперше і до певного часу найбільше джерело трафіку. Чому саме з нього почали лити трафік? Тому що підійшли до питання побудови команди як в класичній підприємницькій діяльності – ми зайняли ту нішу бізнесу, яка мала досить невелику частку серед конкурентних джерел, тим самим збільшивши унікальність своїх послуг і зменшивши ймовірність поразки, а також тому, що в тизерці немає зайвих витрат на розхідники, що було дуже важливо на самому початку, коли не вистачало оборотки. До речі, часто запитують чи ллємо ми досі через нього. Відповідь проста – тизерка forever) Так, нині частка трафіку обороту з цього джерела менша, ніж 2 роки тому, але завжди має пріоритет серед інших та ба більше зараз ми виходимо на  нові платформи конвертації трафіку такі, як Taboola, Outbrain, Adform, MediaGo.”

Рома, co-founder продовжив розповідати історію Space Profit Team: «основна задача – відкриття нових джерел і наповнення команди сильними гравцями».

“За перших півтора року плідної праці ми почали відчувати перших успіх – вибудовувались перші бізнес-процеси, репутація працювала на нас і партнери самі знаходили контакти для кооперації і головне – ми почали залучати до співпраці топових байєрів, які працюють з нами і до нині. Та на початку 22-го року війна внесла свої корективи в плани розвитку. Не сказати, що прийшлось би відбудовувати все з 0, та ситуація надавала можливість зробити hard reset стратегії бізнесу, чим власне ми і скористались. З початку повномасштабного вторгнення ми втратили 80% учасників команди з різних причин, тому як в старі добрі часи ми особисто почали заливати 24/7 і стабілізувати трафік. Тоді і почали будувати нові плани – ідеєю було відкриття нових джерел і наповнення команди сильними гравцями. Ми не робили одразу ставку на кількість – важлива була якість робити байєрів. Тут варто уточнити, що ставку робили саме на амбіції – ні один з наших нинішніх тім лідів не керував командою досі, ми відбирали байєрів, у яких горіли очі, які жили арбітражем і з якими у нас співпадало бачення бізнесу. 

Катя, HR Space Profit Team розповіла про свій перший контакт з командою: «ми вирощуємо своїх діамантів».

“Люблю розказувати цю історію новачкам і на корпоративах – пам’ятаю як надійшло запрошення на співбесіду від команди, яка спеціалізувалась в сфері, яку я чесно кажучи вперше чула) Їдучи я завчасно знала, що іду туди аби поставити галочку в довгому списку співбесід і пошвидше перейти до наступного інтерв’ю в міжнародному холдингу. Мене зустріли два овнери команди, які були моїми однолітками і це перше, що мене вразило. Вже через 20 хвилин спілкування зрозуміла – це ті лідери, за якими я готова йти. Я побачила двох людей, які горять своєю справою і запалюють інших. Через три дні я вже працювала в Space Profit Team. Гадаю, це один із секретних інгредієнтів нашої команди – ми не боїмось давати шанс тим, хто не має прямого досвіду. Ми вирощуємо своїх діамантів – hard skills це ті критерії, які ми і самі готові надати працівникам, софти ж безцінні.»

Рома, co-founder: «Генеруючи власну енергію для змін і запускаючи цим в роботу всі процеси, можна ймовірно досягти успіху»

“Можливості знаходять тих, хто відкритий для будь-яких умов. Зрозумівши, що генеруючи власну енергію для змін і запускаючи цим в роботу всі процеси, можна ймовірно досягти успіху. Ми з партнером почали і самі вникати в специфіку кожного нового для нас джерела трафіку, багато чого перейняли від наших тім лідів, чим самим завжди швидко кооперативно реагуємо на динаміку змін. Це так званий вічний рушій – ти надихаєшся новими звершеннями команди і створюєш для них найсприятливіші умови, чим самим породжуєш ще більше енергії для взяття нової вершини” 

Артем, co-founder: «Байєри залишаються приємно враженими і подекуди здивованими від матеріальних умов, які ми пропонуємо»

“Справді, однією з особливостей нашої команди є умови співпраці. Ми зробили все, як для себе. Робота це той критерій, якому ти віддаєш більшу половину свого життя, тож і умови мають бути сприятливими. Байєри залишаються приємно враженими і подекуди здивованими від матеріальних умов, які ми пропонуємо. Звісно, не озвучу конкретику, але повір – ми реально даємо все і навіть більше:)”

Катя, HR: «Команда давно перестала налічувати кількість тіммейтів, яких кожного знаєш по іменам»

“Прийшовши в команду, зрозуміла, що є поле для і можливості для впроваджень ідей. Часто кандидати на нетехнічі посади питають що ж таке цей арбітраж?) Кажу, що аффілейт індустрія це новий сектор IT. У кожного є знайомий айтівець, який хвастається  своїми умовами праці – так от, ми виходимо навіть за рамки умов IT. Починаючи від індивідуального розвитку кожного, найкомфортнішого регламенту, курсів та персональним навчанням до створення клубів за хобі та інтересами, розіграшами та майстер-класами.” 

Команда давно перестала налічувати кількість тіммейтів, яких кожного знаєш по іменам. Але це тільки початок історії Space Profit Team. Плани досить сміливі, але ж тільки таким посміхається фортуна) Тож, спостерігай за тим, як запалюється нове світило арбітражного Всесвіту.

Сайт та соціальні мережі Space Profit Team:

Сайт

Instagram

Telegram

Linkedin

 • 288
 • 0
 • 0
20.02
Поделиться статьей:
Кейс от Space Profit Team: $23 262 профита на зрение на ЛатАм
img
Читать
img
Кейс от Space Profit Team: $23 262 профита на зрение на ЛатАм Читать
оставь комментарий
0
 • По рейтингу
 • По порядку

Что мы еще писали Интервью

Лучшее за неделю

 • Обзор ивента Affhub Meetup Poland: как это было?
  • 1322
  • 0
  • 0
  Читать

  6 октября мы с вами встречались на ивенте Affhub Meetup Poland в Варшаве, который был создан для объединения польского и украинского аффилейт комьюнити! Пришло время подбить итоги митапа и сделать полный его обзор с комментариями от наших партнеров и друзей. Программа ивента В этот раз Affhub подготовил полный цикл событий для такого формата ивентов, а […] Подробнее

 • Стоп-слова для рекламы в Facebook за которые наказывают
  • 1109
  • 1
  • 1
  Читать

  Зная о специфичности рекламной сети, каждый вебмастер старается изучить все правила как можно подробнее. Помимо заучивания каждой строки из справки нужно обратить внимание на триггеры – действия, за проявление которых Facebook мгновенно накладывает ограничения, вплоть до блокировки. Одним из триггеров является использование стоп-слов. Что такое стоп-слова Facebook Термин используется в нескольких нишах, но суть одна: […] Подробнее

 • Affhub запустили новое медиа и снова дарят подарки!
  • 1071
  • 114
  • 5
  Читать

  🎁Друзья, в честь запуска нашего нового сайта медиа, мы хотим порадовать вас розыгрышем. Дарим любимый всеми в аффилейт индустрии Sony Playstation 5 за выполнение интересных условий. Что нужно сделать, чтобы стать участником конкурса? Зарегистрироваться на нашем новом сайте медиа Affhub. Начать обсуждение в разделе «Тусовка». И оставить любой комментарий на этом сайте. Это все! *Просим […] Подробнее

На главную
loading