• Оставляй комментарии под новым видео и получай призы! Нажимай и смотри новый подкаст!
 • Оставляй комментарии под новым видео и получай призы! Нажимай и смотри новый подкаст!
 • Оставляй комментарии под новым видео и получай призы! Нажимай и смотри новый подкаст!
img

Что изменилось в CPA сфере за год?

 • 433
 • 0
 • 0
16.12

Когда-то мы называли сложным 2020, но тогда не было и мысли, что впереди нас ждет 2022

В этом году CPA-индустрия столкнулась с огромными трудностями: людям не просто пришлось подстраивать формат работы под удаленку, а реально бороться за выживание. Мы пообщались с ребятами из украинских медиабаинговых команд и партнерских программ, чтобы выяснить, как они справляются последние 12 месяцев и какие цели ставят на будущий год. Читайте подробности ниже!

 

«2022 рік для PIN-UP Partners став стадією інтенсивного розвитку — ми зараз ТОП-1 партнерка за відгуками, причому як наших партнерів, так і наших конкурентів. Цього року нам вдалося вийти на нові ГЕО, провести та взяти участь у десятках івентів і, звичайно ж, збільшити наші комерційні показники порівняно з минулим роком. Загалом 2022 рік для PIN-UP Partners можна назвати успішним.

Головною подією, яка безпосередньо вплинула на обсяги трафіку в 2022 році, став Чемпіонат світу з футболу в Катарі. Як показали цифри, ми підготувалися до нього на 5 з плюсом — за нашої мети в х5, обсяг трафіку, залежно від дня, зріс від 6 до 10 разів!

На жаль, у лютому розпочалася війна росії проти України і багато що у світі змінилося, у тому числі і в аффілейт-маркетингу. Однак, мабуть, головна сила будь-якої компанії — це вміння адаптуватись. Наявність наших офісів у Європі, Азії та Південній Америці дозволило нам створити умови для комфортної, а головне безпечної роботи для кожного з наших співробітників.

Наступного року ми готуємо багато нових сюрпризів. Наприклад, наступного року в PIN-UP з’явиться новий продукт — покер. Ми всі дуже чекаємо на це, тому що знаємо, що там досить багато трафіку. В іншому, у 2023 році ми продовжуватимемо рухатисс у бік розвитку та зміцнення наших позицій на ринку».

 

 

«Цього року нетворк Adscobar нарешті вийшов в паблік і, як здається нашій команді, досить успішно, незважаючи на всі світові події. 

З початку війни ми активно брали участь у благодійних акціях та продовжуємо підтримувати нашу країну. Також налагодили всі процеси для комфортної роботи наших співробітників — наші менеджери завжди на зв‘язку. Ми навчилися бути продуктивними в будь-яких умовах. 

Що стосується планів на майбутній рік, то команда Адскобар продовжує розвиватися, вибудовувати міцні стосунки з партнерами, створювати найкращі умови на ринку в крипто вертикалі та відвідувати топові івенти як в Україні, так і закордоном. 

В новому році бажаємо всім перемоги та високий конверт! :)»

 

«2022 рік – рік, який, напевно, запам’ятає кожен із нас. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну життя багатьох змінилося, і це безперечно мало вплив на роботу команди партнерки та компанії загалом. Відомий факт, що ми пішли з ринку країни агресора. 

Проте війна не завадила нашій команді вистояти, навіть перфомити понад 100% та надавати крутий сервіс аффіліатам, гравцям та усім бізнес партнерам компанії. Незважаючи на постійні обстріли та блєкаут, кожен член команди продовжує виконувати свої обов’язки на максимум. Фідбек aka пруф завжди зможуть надати наші аффілієйти. Пишаймося командою! 

Спектр ГЕО залишається широким. Також ми активно продовжуємо розвивати перспективні ринки: IN, BD, BR, CA. Стосовно 2023 року, нові вражаючі та не віджаті ГЕО вже в планах. 🙂 Stay tuned! 

У 2022 році ми запустили ребрендинг нашої партнерської програми та “обрамили” нашу aff тусовку у цільне – new wave affiliate brotherhood. Ми успішно змінили нейм партнерки на Parimatch Affiliates (ex.PMaffiliates). Наше рішення пов’язано з тим, що ми прийняли курс на максимальне зближення з нашим брендом Parimatch. Ще більше інноваційних та технологічних рішень для наших партнерів. 

Реліз апдейтнутого сайту плануємо на Q1 2023 року, а у кінці грудня 2022 наші партнери вже побачать першу фазу редизайну особистого кабінету. Тепер трекати статку буде ще зручніше. :)) Насправді апдейт стосується не тільки репортингу, ми провели дуууже масштабну роботу. Тому слідкуйте та не пропустіть. Апдейтів буде багато.

У 2022 році нашу партнерку зашортлистили WW Awards: EGR Operator Awards, SBC Awards, SiGMA Awards. Parimatch взяв нагороди на SiGMA Awards та SBC Awards, партнерка Parimatch Affiliates стала найкращою партнеркою року за версією SiGMA Awards. Пишаймося, що український бренд завойовує міжнародні ринки. Велика дяка кожному партнеру за підтримку нас.

Плани на 2023 рік: нові ГЕО та технологічні рішення, закриті івенти нового формату для new wave aff brotherhood та, звичайно, ще більше міжнародних awards та перемог. 

ТОП-1 WW партнерка – залишається ціллю для нас.

Працюємо на перемогу і чекаємо на мирне життя в Україні».

 

«2022 рік видався складним для всього affiliate-ринку, тому ми вимушено не розвивали заплановані напрями, які могли б стати зоною росту для компанії: нові ГЕО, масштабування команди і відкриття офісів. 

Цьогоріч ми закрили офіси в рф. Через війну релокували частину співробітників, відкрили філіали в Польщі та Казахстані, а також активно спрямували зусилля на підтримку існування команди та перебудову робочих процесів. 

Врешті-решт, нам вдалося втриматися на плаву та модернізувати під гемблінг воронки, які пов’язані зі зливом трафіку. 

Багато ресурсів спрямували на підтримку ЗСУ: допомогли у закритті зборів, закупівлі амуніції, автівок. 

На наступний рік плани глобальні: збираємося покращити інфраструктуру для баїнгу, запустити кілька нових проектів, як в сфері affiliate-маркетингу, так і пов’язаних з криптовалютою».

 

«Війна вплинула на всіх. Хтось поставив на паузу діяльність чи взагалі її припинив, відбулося скорочення штатів тощо. Cosmolot зміг адаптуватися до нових реалій: ми не скоротили жодного співробітника та першими відновили роботу та комунікацію з партнерами. Війна показала, що треба не зволікати, а приймати рішення швидко, але зважено. Cosmolot.partners також змінився: у підході до комунікації з партнерами, в ефективності прийняття рішень, збільшив команду та продовжує набирати оберти. Для нас партнерство — не пустий звук. Ми відкриті до людей, з якими працюємо, готові йти на зустріч та підтримувати. У нас з’явився support, тож тепер ми доступні 24/7. Націлені на швидкий фідбек та максимальну присутність у разі термінового запиту.

У наступному році плануємо посилити нашу партнерську програму, зайти на нові ГЕО та святкувати перемогу!»

 

«Неочікуваною зміною для нашої команди стало те, що із мультивертикального нетворку ми майже повністю перейшли на фінансові оффери. Це сталося через те, що велика кількість команд, з якими ми співпрацюємо, зробила в цьому році наголос саме на крипті. Перехід багатьох команд з дейтингу, гембли, свіпів на крипту — це тенденція, яку наша команда точно може підтвердити на власному прикладі.

В 2022 наша команда повністю відмовилась від співпраці з партнерами з росії через повномасштабне вторгнення. Ми втратили велику кількість потенційного прибутку, але вибір є для нас очевидний. 

Майже половина нашої команди знаходиться в Європі, тому у нас є можливість підтримувати один одного. Це допомагає нам при відключенні світла чи відсутності Інтернету. Ми стали більш мультизадачні, згуртовані і завжди на зв’язку один з одним.

Головною метою на 2023 рік для нас є відкрити офіс в Києві. Може звучить банально, але ми всі сумуємо один за одним. Хочемо повернути команду в довоєнний режим, бути ближче з партнерами, зустрічатись на лампових тусовках, які ми часто проводили, нетворкати та будувати плани на майбутнє. Саме для цього ми працюємо, донатимо на ЗСУ і наближаємо нашу перемогу!».

 

Александр Ясюкович, CEO Everad

«Начну с позитивных новостей. В 2022 у нас запустились новые ГЕО: Нигерия, Кувейт, Саудовская Аравия, Бахрейн и Перу. По каждому из них мы активно принимаем трафик в привате с шикарными условиями.  

С началом войны мы приняли радикальное решение — отказаться от бизнеса в рф. Сейчас мы работаем исключительно с Европой, Азией и Латам. Мы больше не участвуем в ивентах на территории рф. Вы всегда можете посетить наши стенды на европейских и азиатских конференциях и митапах. 

Мы не первый год работаем на удаленке, к которой хорошо адаптировались во времена ковида. Благодаря этому, мы не просели в работе. Когда у ребят, работающих в Украине, появляются проблемы со связью или интернетом, их страхуют коллеги, находящиеся в Европе и Азии. 

Так что Everad работает бесперебойно, уверенно и на результат.

В 2023 планируем открыть несколько новых ГЕО и развивать новые ниши, которые отлично выстрелили во время тестов. Кризисный 2022 год научил нас быть выносливее и продуктивнее. 

Так что ожидайте лучшие аппрувы, трендовые ниши и топовые ставки на рынке. Мы очень сильно прибавим в этом плане». 

 

«Цей рік для нас видався доволі густим на події. До нашого стаку додався власний сервіс оренди прілок та медіабай, окрім вже існуючої сітки та ексклюзивних продуктів. 

Ми зробили повний ребрендинг нашої пп (найстаріші вебмайстри ще пам‘ятають нас за старю назвою – Moniacc). З новою назвою TheAFF активно увірвались в ринок та зараз працюємо з більшістю топових арбітражних команд. 

Процес запуску сервісу оренди прілок не дався нам легко – дуже довгу роботу пройшли до виведення реально стабільного та продуктивного відділу, який реально може задовільнити потреби наших вебів. Відмовлятись від чогось не доводилось, так як у нас немає роздутого штату та кожен заходиться на своєму місці. 

Якщо чесно, то від війни наші робочі процеси не постраждали. Вся команда працює віддалено ще до початку повномасштабного вторгнення. У нас немає зайвої бюрократїї та ми не є прихильниками “оптимізації заради оптимізації”. 

Вся команда завжди на зв‘язку та колеги мають компетенції підмінити будь-кого в екстрених ситуаціях. 

До речі, саме після початку повномасштабної війни у нас почалося суттєве розширення команди – було багато мотивації працювати, донатити та допомагати державі. 

Якщо казати щодо планів на 2023 рік, то в цей час важко щось планувати, але наші плани досить амбіційні – зробити найбільш зручну та продвинуту perfomance marketing платформу та стати найбільшою партнерскою сіткою на ринку України та Європи в Gambling ніші. 

Плануємо також розвивати свої продуктові рішення, які допоможуть нашим партнерам ще більш ефективно вести свої бізнеси.

2022 рік був одночасно складним та реактивним в плані розвитку команди. Ми вирішили не брати нові напрямки. Натомість, сфокусувалися на розвитку та покращенні тих, з якими вже працюємо. Наша структура вже включає 16 відділів. Саме час тримати фокус на їх активному розвитку.

Зосередженість на вже існуючих процесах допомогла покращити їх — зробити максимально структурованими та автоматизованими.

З початком війни нам довелось відмовитись від роботи в офісі. Київський офіс не працював до літа. Проте, за цей час  ми встигли відкрити другий, але вже за межами України — у Варшаві.

Не дивлячись на складність ситуації в країні, наші робочі процеси стали ще більш стабільними. Звичайно, на початку війни вся робота була поставлена на паузу. Але, як тільки ми повернулись до більш-менш звичного ритму, команда почала працювати на випередження. Зараз ми вміло коннектимо роботу спеціалістів, які залишились в Україні та тих, хто виїхав за кордон і знайшов себе в новому варшавському офісі. Дивлячись на цю злагодженість, складно навіть повірити, що більшість процесів відбувається дистанційно».

 

 Артем Лашко, СОО 

«Цей рік був, як мясорубка:)

З початку повномасштабного вторгнення, ми постійно пристосовувались до нових реалій життя – обстріли, тривоги, відсутність палива, блекаути і багато інших проблем.

Мені здається, що в перші місяці найбільше страждала комунікація, багато людей були в дорозі, облаштовували життя за кордоном, ховалися в сховищах або навіть були під окупацією. Але з часом цю проблему вдалося подолати, всі працівники в безпеці і зараз ми вже звикли працювати у гібридному форматі, коли частина команди в офісі, а інша віддалено. 

З березня ми почали максимально швидко розвивати внутрішню інфраструктуру – апки, акаунти, щоб не залежати від партнерів, які або стали працювати гірше, або були так чи інакше зв’язані з руснею, або взагалі припинили своє існування.

Нам вдалося зберегти майже всі процеси, що були в компанії і до війни. Також ми додали багато нових внутрішніх політик і традицій (по типу регулярних зізвонів, квартальних презентації та івентів, волонтерські ініціатив і т.д)

В планах на 2023 стати ще сильнішими, заходити в нові вертикалі, збільшувати команду та розвивати нові сорси! 

Незважаючи на складні умови в країні, ми ставимо високі цілі для бізнесу і прагнемо виходити на новий рівень. 

Звісно ми продовжимо донатити ЗСУ і всім хто потребує допомоги в цей складний час, наразі соціальна місія бізнесу в Україні виходить на перший план».

 

«2022 рік був одночасно складним та реактивним в плані розвитку команди. Ми вирішили не брати нові напрямки. Натомість, сфокусувалися на розвитку та покращенні тих, з якими вже працюємо. Наша структура включає 16 відділів. Саме час тримати фокус на їх активному розвитку.

Зосередженість на вже існуючих процесах допомогла покращити їх — зробити максимально структурованими та автоматизованими.

З початком війни нам довелось відмовитись від роботи в офісі. Київський офіс не працював до літа. Проте, за цей час ми встигли відкрити другий, але вже за межами України — у Варшаві.

Не дивлячись на складність ситуації в країні, наші робочі процеси стали ще більш стабільними. Звичайно, на початку війни вся робота була поставлена на паузу. Але, як тільки ми повернулись до більш-менш звичного ритму, команда почала працювати на випередження. Зараз ми вміло коннектимо роботу спеціалістів, що залишились в Україні та тих, хто виїхав за кордон і знайшов себе в новому варшавському офісі. Дивлячись на цю злагодженість, складно навіть повірити, що більшість процесів відбувається дистанційно».

Подведем итоги

В этом году многие из CPA-сферы сильно потеряли в доходах или вовсе прекратили существование, но есть и те, кто выстоял и даже удивил результатами. Трудности, вызванные COVID-19, закалили индустрию: большинство ребят были готовы к переходу в онлайн. В свою очередь, команды, которые ценят работу в офисе, открыли филиалы в Европе и других странах. 

Все мы отказались от сотрудничества с россиянами и участия в их мероприятиях. Украинцев разбросало по всему миру, и теперь многие из нас пересекаются только на буржовых конференциях и митапах. В свою очередь, Affhub проводит собственные встречи в Киеве, чтобы не падать духом и помогать армии. Оставаться в строю, работать и донатить на ВСУ — именно то, что выбрали украинцы в 2022. В Новом году продолжаем держаться вместе, чтобы приблизить победу!

 • 433
 • 0
 • 0
16.12
Поделиться статьей:
img
Оставь комментарий
0
 • По рейтингу
 • По порядку

Интересное на Affhub Media

 • «Нормально делай — нормально будет». Интервью с Денисом Аникиным
  • 90
  • 1
  • 0
  Читать

  С Денисом Аникиным мы встретились в Харькове. Денис — основатель группы компаний AdSUnity Group; сооснователь сервисов арбитража Advansets, Admobispy и Spyover; интернет-предприниматель. Внутри тусовки он известен под ником Neurofunk.  Мы поговорили о его пути в бизнесе вообще и в арбитраже в частности. Узнали, что ждать в будущем, и как делать, чтобы было нормально. Представляем наше […] Подробнее

 • Всем спасибо, все свободны Признаки того, что вам стоит покинуть собеседование до его окончания
  • 159
  • 0
  • 0
  Читать

  Собеседование как тиндер-дейт — даже подготовившись, никогда не знаешь, чем все закончится. Отправляясь на беседу с HR важно помнить, что не только вы должны понравиться представителю компании — также и вам нужно быть уверенным в потенциальном работодателе. В нашей постоянной рубрике “HR делится” рассказываем о тревожных звоночках, из-за которых вы сможете смело заканчивать общение с […] Подробнее

 • Сколько денег нужно, чтобы зайти в арбитраж на Facebook в 2022 году
  • 928
  • 0
  • 0
  Читать

  С каждым годом об арбитраже узнает все больше новичков, но вопросы остаются теми же: где брать трафик, как обучаться и сколько денег необходимо вложить на старте. Сегодня остановимся на третьем вопросе и подробно разберем, что следует учитывать при работе с крупнейшим источником трафика, как он влияет на оборотку и какие трудности могут возникнуть в процессе […] Подробнее

Лучшее за неделю

 • Сколько платит Youtube за 1000 просмотров в 2023 году?
  • 10096
  • 0
  • 0
  Читать

  Среднестатистическому зрителю Youtube может показаться, что зарабатывать на платформе не так уж и сложно: сними и загрузи 15-20 роликов, дождись, пока они наберут просмотры, настрой монетизацию и наблюдай, как денежки падают в кошелёк. Но в 2023 году всё далеко не так просто. Сколько стоит 1 просмотр на ютубе? Стоимость просмотров и качество контента — как они […] Подробнее

 • Как изменить имя и фамилию в Facebook?
  • 3623
  • 0
  • 0
  Читать

  Компания Meta повернута на безопасности своих пользователей. Даже начинающий арбитражник знает, что администрация ФБ банит аккаунты почём зря, а добиться внятного ответа от саппорта и быстро разблокировать акк удаётся далеко не всегда. В сегодняшнем материале расскажем о том, как в фейсбуке поменять имя. Рассмотрим вариант для смартфонов и ПК и отдельно поговорим про бизнес-страницу. Зачем […] Подробнее

 • Зачем нужны прокси-сервисы? Топ 5 мобильных прокси
  • 2466
  • 0
  • 0
  Читать

  Прокси-сервис — это прокладка между вами и интернетом. Это посредник, разделяющий вас со всемирной паутиной. Принцип работы таков: посещаемый вами сайт думает, что прокси — реальный человек, и взаимодействует с ним, а не с вами. В каких случаях используются прокси-сервисы? Когда необходимо обеспечить конфиденциальность. Не все хотят, чтобы было известно, какие сайты они посещают. Для […] Подробнее

На главную
loading