• Шукаєш роботу в affiliate?
  • Шукаєш роботу в affiliate?
  • Шукаєш роботу в affiliate?
img
img
  • 508
  • 0
  • 0

Про всі сучасні тренди у нутрі: інтерв’ю з Head of Nutra Team One Media Михайлом Бородаєм

Команда AffHub завжди тримає руку на пульсі індустрії, особливо коли мова йде про нутру — одну з найактуальніших вертикалей на сьогодні. Тому ми вирішили дізнатися всі тонкощі цієї ніші безпосередньо у людини, яка 24/7 працює з нею. Ми провели ексклюзивне інтерв’ю з Михайлом Бородаєм, Head of Nutra Team One Media, щоб дізнатися його думку щодо перспектив роботи в вертикалі нутра, поточних викликів та можливостей для профіту.

То ж Михайло відкрито поділився своїм баченням того, де ховаються справжні гроші в нутрі, які офери сьогодні найбільш перспективні та як глобальні події, як-от вибори в США, можуть вплинути на конверт. 

У нутрі є гроші?

Хах, дуже цікаве питання. Звичайно є, я сказав би, не менше, ніж в інших популярних вертикалях. Склався стереотип, що всередині не заробити великі гроші через маленькі виплати. Але тут усе залежить, як завжди, від гео. Є гео, де видатки становлять до 10 доларів за підтверджену заявку, але з іншого боку на гео Tier-1 є виплати близько 150-170 доларів за покупку, а це вже зовсім інші цифри.

Наприклад, при капі 10 дейлі і ROI 50% на день виходить чистими близько 750 доларів, що за місяць робить чистий прибуток більше 20 000. А якщо ми будемо закривати капу побільше й розробимо підходи, що будуть давати ROI вище 50%, то властиво чистий місячний профіт стає куди цікавішим. Якщо підсумувати, то всередині є гроші й далеко не маленькі, знову ж таки, усе залежить від гео, підходів та бюджету. Більшість новачків і невеликих команд не мають достатнього бюджету для тесту оферів на Tier-1, вибирають гео Tier-3, де й виплати набагато менше, і обсяг тримати куди складніше, або ж тупо нереально (якщо розмір аудиторії 300-400 або 600 тисяч).

Які офери зараз найбільш профітні в цій вертикалі?

Я б сказав, що це класика, двійка лідерів — схуднення та адалт. Найзатребуваніші й завжди актуальні проблеми на будь-якому гео. Думаю, пояснювати непотрібно, чому ці категорії популярні. Але знову ж таки, не все так просто) Оскільки ці категорії надчутливі при модерації, запустити їх не так уже й легко. Дуже важливо витримати баланс між конвертувальним підходом і водночас щоб зв’язка вийшла в актив. Можна зробити лайтовий підхід, який пройде модерацію за лічені хвилини, але не буде цікавий людям і Ви втратите гроші на тест. Або ж інша сторона медалі: креатив жорсткий, але моментально потрапляє в бан. Тому важливо й складно знайти цю золоту середину, яка буде конвертувати й не забаниться.

Але так само можу додати, що досить ефективно себе показують не настільки популярні категорії типу псоріазу або варикозу. Найчастіше вебмайстри вибирають популярніші напрями, думаючи, що ці нікому не цікаві, або ж аудиторія буде зовсім мала, але це зовсім не так. Наші команди робили й роблять хороші об’єми з пристойним ROI на такі нетипові категорії.

Як вибори в США впливають на заливи?

Звичайно, вибори в Штатах негативно вплинуть на роботу! Судячи з минулого досвіду, як це було 4 роки тому, Facebook банив рекламні кабінети без розбору! Просто заходиш у рекламний кабінет — забанили! Хотів прив’язати карту — забанили! Зайшов у якість акаунта — забанили! Тобто за будь-які дії ти моментально отримував бан! І навіть після подачі на розблокування ситуація не змінювалася! Акаунти просто висіли місяць-півтора, і нічого фактично не відбувалося! Аукціон буде звичайно пустий, але вивести в актив навіть найлайтовішу й найкласичнішу рекламу буде дуже складно! Виходитиме, але дуже мало, порівняно з тим, як це було 2-3 місяці тому! Тоді все набагато простіше й легше виходило!

Які сорси зараз актуальні в нутрі?

Ну, я б сказав, що всі сорси актуальні, адже нутра — це доволі широка вертикаль! Аудиторія, якій цікава продукція для лікування суглобів, високого тиску й так далі, знайдеться в будь-якому джерелі: чи це TikTok, чи Google, чи нативні пуши, або тизерні сети! Тут більше залежить від підходу, адже в кожного сорса він відрізняється. Тому якщо знайти гарний підхід у крео-зв’язці, його можна реалізувати в будь-якому сорсі! Навіть ті підходи, які працювали у Facebook, можна спокійно масштабувати та застосовувати на інших сорсах, і інколи вони можуть давати ще кращий результат!

Чи змінився підхід до креативів за останній час?

Так, звичайно, підходи кардинально змінилися. Я б сказав, що ті крео, які працювали півроку чи рік тому, зараз або взагалі не працюють, або дають поганий і нестабільний результат. Та й загалом, зараз ми більш ретельно пропрацьовуємо зв’язки, не лише креативи, тому що аудиторія, як на мене, трохи змінилася й стала розумнішою. Раніше без проблем працював підхід, як-то кажуть, «на лоха»: щось наліпив, знижку додав, якусь банку причепив, щось там написав, за три секунди зробив креатив — і він, у принципі, працює. Зараз уже це не працює. Мабуть, люди вже перестали довіряти таким підходам, і тому їх потрібно дивувати креативами. 

Зараз ми майже стовідсотково перейшли на відео. Ми сильно пропрацьовуємо сценарій відео, а потім робимо нарізки, дипфейки з субтитрами, озвучкою, тобто максимально якісні та пропрацьовані креативи. Зараз працює тільки так.

Замовляти креативи чи робити самостійно?

Раніше я був радикальним щодо замовлення креативів: 100% всіх крео ми робили самі, вручну, експериментували, створювали, проходили різні курси з дизайну, щоб підвищити свої навички. Та зараз, я б сказав, не менш важливо користуватися послугами різних дизайнерів, щоб, як мінімум, освіжити свої підходи й покращити напрацьовані зв’язки. Тому що, знову ж таки, кожна людина має свій погляд на той чи інший підхід. І, як я казав раніше, ми перейшли на більш якісні підходи та креативи. Таким чином, сам ти не завжди зможеш зробити максимально якісно та професійно.

Які види акаунтів найкращі для заливу на нутру?

Нутра — це не найжорсткіша ніша з погляду проходження модерації у Facebook. Тому навіть там звичайні фарми доволі непогано себе показують. Але в такий період, як зараз, коли Facebook трохи «штормить», звісно, краще використовувати більш надійні акаунти. Це можуть бути 250-ті акаунти різних країн. Агентські акаунти також доволі непогано себе показують. І, звичайно, орендовані акаунти — вони дорожчі, їх мало на ринку, складно знайти гарних постачальників, але вони працюють дуже добре й показують найкращу якість навіть у періоди «шторму». Проте найходовіші, найзвичніші — це 250-ті акаунти, з якими ми працюємо щодня. З ними можна тестувати зв’язки, а також набагато легше і простіше розганяти та масштабувати їх.

Чому так мало нутра команд?

Я б сказав, що їх не мало, а просто менше, порівняно з командами в криптонапрямі, гемблінгу тощо. Також один із фактів полягає в тому, що нутрові команди не дуже медійні, знову ж таки, порівняно з іншими. І тому здається, що їх мало. Крім того, знайти толкових і досвідчених спеціалістів у нутрі дуже складно, адже ця ніша більш специфічна і складна порівняно з іншими. Через це на ринку склалася така ситуація. І, знову ж таки, останнім часом дуже популярні напрямки гемблінгу та крипто, і багато спеціалістів переходять саме в ці вертикалі. Багато новачків також навчаються саме в цих напрямках.

Скільки можна максимум заробляти на нутрі? 

Хах, ну, максимум… Я б, напевно, не сказав, що є конкретний показник максимальності, тому що це все відносно. Все залежить від об’єму, масштабу, підходу, гео, ну і, взагалі, від самого спеціаліста. Я знаю байєрів у нутрі, які роблять чистий прибуток по 70–90 тисяч на місяць. І я б не сказав, що це мало, а от стосовно максимуму — складно сказати. Але однозначно не менше, ніж в інших вертикалях і напрямках. Дякую!

З нутрою працювати все складніше й складніше. Що буде з нею через 5 років? Ринок насититься чи зʼявиться рішення в просуванні та привабленні клієнтів? 

Я б не сказав, що працювати саме з нутрою складніше. У цілому, на ринку маркетингу зараз складніше працювати, тому що він постійно зростає, розвивається, і щоб отримувати гарні результати, треба йти в ногу з ринком, а в деяких випадках навіть підлаштовувати його під себе. Зараз дуже складно здивувати людей звичайними підходами, банальними текстами тощо. Зараз потрібно значно більше пропрацьовувати воронку, щоб, як-то кажуть, триматися на плаву. Що буде з цією нішею через 5 років? Та нічого — буде прекрасно себе почувати й розвиватися, тому що це така ніша, яка завжди актуальна. Люди хворіли й будуть хворіти, на жаль, завжди буде необхідність у медикаментах, бадах, добавках тощо. Тому я думаю, що через 5 років це все буде актуально. Звичайно, з’являтимуться нові рішення, нові джерела, нові підходи. Тобто в будь-якому випадку ринок на місці стояти не буде — це 100%.

Інтерв’ю з Михайлом Бородаєм, Head of Nutra Team One Media, показало, що попри стереотипи про низькі виплати, правильні підходи можуть принести прибутки у нутрі, які не поступаються іншим популярним нішам. Успіх залежить від грамотної роботи з оферами, тестування різних джерел трафіку та адаптації до швидко змінюваних умов ринку. Нутра залишатиметься прибутковою нішею, особливо для тих, хто готовий мислити стратегічно і не боїться викликів.

Контакт Telegram: @mish_0001

Instagram One Media: https://www.instagram.com/onemedia.io/

  • 508
  • 0
  • 0
16.10.2024
Зареєструйся, щоб залишити коментар
0
  • За рейтингом
  • По порядку
loading