• Готові до нового арбітражного івенту від Affhub у Львові? Клікай сюди
 • Готові до нового арбітражного івенту від Affhub у Львові? Клікай сюди
 • Готові до нового арбітражного івенту від Affhub у Львові? Клікай сюди
img

Від маленької сімейної команди до Media Buying компанії повного циклу

 • 602
 • 0
 • 0
12.10

З нами на зв’язку Traffic Squad – команда, яку не треба представляти. Одна з найбільших компаній по роботі з iGaming нішею в Україні, яка наразі має більше ніж 100 спеціалістів. Віталій (CEO) та Артем (COO) поділились з нами, через що їм довелося пройти та чому саме зараз розширюють штат ще більше.
Читай інтерв’ю повністю, аби дізнатися секрети топового медіабаїнгу та знайти кльовий промокод на оренду додатків.

 

1. З чого почався Traffic Squad? З якими труднощами ви зіштовхнулися?

Віталій(СЕО) і Артем (СОО):

У 2018 році ми працювали в партнерській програмі в ніші Crypto. На той час ніша була не стабільна, в якийсь момент напрацьоване нами пішло до біса і ми закрили роботу з crypto. Потім, з відгуків близьких колег знали, що можемо отримати непогані ставки у вертикалі PDL. Трішки поміркувавши, розвинули внутрішній media buying відділ в одній із PDL партнерських програм і почали активну роботу там. Перші великі гроші нам приніс випадковий iGaming оффер, який ми просто тестували. Це був той WOW! момент, коли ми зрозуміли, куди йти. Ніша iGaming в об’ємах перевищувала PDL в разів 20, була доступна worldwide і мала набагато менше обмежень.
Вже через 3 місяці ми отримали цифри, що дозволили нам відокремитись від партнерки та заснувати свою власну команду.
Так 1 січня 2019 року вже офіційно створили Traffic Squad, з’їхали в свій офіс і всі потреби оплачували самостійно. На той момент нас було 5 співробітників. Саме тоді ми сіли та подумали, що будемо робити далі.

Щоб заробити більше – потрібно більше людей. Десь через 2-3 місяці з’явилися перші баєри і перші проблеми 🙂 Виявилось, що не всі офери конвертять так само добре і не всі рекламодавці добросовісні і платять. Ще й Facebook, який є нашим основним інструментом для роботи й зараз, додає не одну ложку дьогтю в бочку меду зі своїми оновленнями, банами і тд.
Це була, можна так сказати, перша криза розвитку. Вона породила в компанії структуру, правила і обмеження. Далі нас чекали нові уроки: зашвидкий найм кандидатів, пошук оферів, аккаунтів, створення інфраструктури. Але крок за кроком, ми досить різко виросли з 5-ти до 20-ти людей.

Цієї зими 2022 нас вже було 111 людей в компанії. І разом з цим – прийшла чергова криза росту: коли компанія така велика – що ти не знаєш всіх в обличчя. З’являлись моменти, які ти не в змозі проконтролювати, важко було відмовитись, щоб не ходити на всі співбесіди, а менеджери, що самі починають рости – починають робити свої перші помилки найму і росту. Зараз знайшли рішення і для цих питань.

Ми пройшли довгий шлях, з якого можна виділити три основних кроки: Crypto-партнерка – внутрішній медіабаїнг PDL — власна команда. 

 

2. Чому вирішили розширюватися? Що саме не влаштовувало у маленькому форматі команди, коли всього й так вистачало? Які основні цілі розширення?

Артем:

Бути маленькою командою нам не дозволяло одне – наші амбіції.
Віталік завжди казав, що хоче стояти за кермом великої компанії, яка буде нести соціальну цінність і в якій всім все буде подобатися. Тобто, приходиш в офіс – кайфуєш, а не думаєш, як досидіти до 6 вечора і піти додому.

Також хотіли змінити відношення до Affiliate-сфери в цілому. Слово “арбітражник” чи “медіабаєр” викликали асоціації підозрілого парубка, який просто десь “мутиться”. А ми хотіли показати, що це нормальна професія і створити компанію подібну до IT-сектору – з офісом, структурою, страхуванням, різними плюшками, офіційним оформленням і базовими принципами компанії. Ми – відносимося з повагою один до одного. Основні цінності Traffic Squad – це довіра, чесність, відкритість і гумор. Ми не приховуємо нічого і відкрито обговорюємо всі цифри, умови і інші моменти. Це кити на яких ми стоїмо.

 

3. Як команда зустріла війну та як оговтались?

Віталік та Артем:

Екстремально, але ми зустріли повномасштабне вторгнення в дорозі. 23 лютого ми виїхали автобусом з Києва до Буковелю на корпоратив, який довго всі чекали. Звичайно, відпочивати ніхто не міг. Одразу по приїзду ми почали влаштовувати там пункт прийому рідних, колег та і просто всіх кого знали, хто біг з територій, де ведуться активні бойові дії. 

 

4. Які процеси найбільше постраждали від війни?

Артем:

Найбільше постраждав моральний стан всіх. Хтось досі не має можливості вивезти рідних або навпаки виїхати самому відвідати їх. Traffic Squad безперервно всіх підтримували, допомагали знайти що потрібно, і звичайно, виділяли кошти на амуніцію, автівки, обладнання, дрони і тд. для наших колег і знайомих, які захищають нашу країну.

Щодо інфраструктури, то постраждала вся, що була на той момент.

Ти розумієш, що партнери в Україні це такі ж люди, в такому ж положенні що і ти, і вони не в стані робити звірки, давати посилання і тд. А з рекламодавцями в країнах СНГ ти банально не знав що писати, як почати діалог і як спілкуватись. 

 

5. Волонтерили?

В перші ж дні ми і наші колеги приєднались до IT-військ. Наші баєри почали масово запускати рекламу на росію, коли ще думали, що це допоможе.

З фінансової сторони, компанія виділила кошти у внутрішній фонд, через який колеги могли перерахувати кошти знайомим/ друзям, що захищають Україну.
Витрачаємо приблизно $10-15 тисяч на місяць. Окрім цього, донатили з власних кишень великі суми в українські фонди. За перший місяць допомогли купити десь 4 автомобілі і продовжуємо допомагати там, де ми можемо бути корисними. 

 

6. Зараз, наскільки ми знаємо, ви називаєте себе не просто командою а медіабаїнг компанією. Як відбулася трансформація з команди в медіабаїнг компанію повного циклу?

Головна різниця в тому, що ми стали майже повністю автономними і незалежними від ринку. Стараємося повністю закривати питання інфраструктури та автоматизувати в роботі баєрів все, що можливо. Зараз абсолютно повноцінно функціонує наш відділ по розробці додатків, також багато коштів інвестуємо у власний фарм.

Вкладаємо багато сил, часу та грошей в розробку власної CRM, в якій баєр зможе повністю керувати інфраструктурою для запуску трафіку. Ця СРМ має оптимізувати його час, щоб він більше займався креативною діяльністю, а не сидів годинами в гугл табличках. Наша позиція така, що у медіа баєра під рукою має бути все для повноцінної роботи і запуску трафіку, і не робити те, чого він не має робити.

 

7. Чому вирішили робити “прілки” самостійно, а не брати в оренду?

Віталік:

Так як ми працюємо з великими об’ємами трафіку, оренда додатків для нас становила добру долю витрат. Порівнявши вартість розробки додатків і костів, які ми витрачали на оренду, ми дійшли висновку, що навіть найдорожчі розробники нам виходять дешевше, ніж оренда.

У великій команді середні витрати на оренду $40-50к. І з цим всім ти купуєш ще й такі мінуси:

 • не контролюєш, що відбувається в додатках;
 • не можеш контролювати потік трафіку;
 • не контролюєш роботу з ретеншеном;
 • не впливаєш на push-сегмент.

Тому як і кожен бізнес, ми оптимізуємо витрати і намагаємось стати більш ефективними. Зараз ми повноцінно контролюємо свої потоки, самі працюємо з ретеншеном, push-повідомленнями і тим, що відбувається у додатках.

 

8. Скільки часу пішло на те, щоб розробити додатки всередині для свого баінгу? І як вирішили віддавати додатки в оренду?

Марина, Product Owner TS Apps:

2-3 тижні :)) Жартую! Якщо відповідати на питання, коли видали перший додаток, то напевно десь через місяць. Але ж був потрібен час на процеси всередині команди, щоб знайти правильні технічні рішення, які б дружили з FB. Це не такий то простий сервіс, де кожен розробник може сісти і написати додаток, який буде працювати.
З лютого-березня цього року ми намагались видавати ту кількість апок, яка б була достатня для нашого баінгу, але стикнулись з іншими проблемами, на які теж потрібен був час. Вже в квітні-травні наші баєри повністю перейшли на наші додатки. В цілому, знадобилось 6 місяців, щоб побудувати все.

 

9. Чому вирішили видавати пріли в оренду?

Ми виросли якісно і кількісно: почали розвивати команду, шукати крутих розробників, дуже запарюватись з дизайном, наростили обʼєми видачі пріл. Задались питанням, а чому б і ні?
На наших медіабаєрах ми відтестили все, що можна. Баєри задоволені, а результат в трекерах тішив зеленими цифрами.

 

 • У чому переваги ваших “прілок”?

Як мінімум – вони довго живуть. У додатків унікальне оформлення, вони конвертують ліди, не ламаються на етапах платіжки. Ми, як сервіс оренди додатків, наразі на етапі старту і дуже лояльні до співпраці. Ключом в нашій роботі є підхід first human than bussines, тому зберігати відносини для нас є першочерговим. Ми стараємось надати нашим партнерам сервіс та завжди будемо йти в напрямку win-win співпраці.

 

 • Чому маленьким командам вигідніше все ж таки брати в оренду, а не створювати самостійно “прілки”?

Все дуже просто, в середньому на невеликий відділ розробки з 2-3 співробітників потрібно $6-7k. Ще потрібно оплачувати дизайнера, сервери для Google аккаунтів та інші дрібниці.
В середньому, в місяць на свою розробку витрачається $10 тис. Щоб покрити ці кошти, ваша команда має робити приблизно 143 000 інсталів. Якщо ваш відділ баінгу робить менше ніж 150 000 інсталів, то своя власна розробка вам не потрібна.

Враховуючи наш досвід в розробці та сервісах, з впевненістю можемо сказати, що командам на етапі росту не потрібна своя розробка. Краще звернутися до команди профі.

📣 Саме тому, по промокоду AFFHUB –  ми даємо 50$ для нових партнерів на баланс + спеціальна ціна інстала на 2 тижні – 0,05$🔥

Застосувати промокод можна в боті

 

10. Чи продовжуєте ви зараз розширювати команду? Багато вакансій зараз у Traffic Squad?

Віталік:

Так, звичайно продовжуємо. На даний час ми зосереджені на ефективності колег. Не бачимо доцільності в тому, коли у тебе в команді 250+ баєрів, але вони генерують траф як 50 🙂

Якщо ви в пошуках нової команди – давайте спілкуватися. Ми дуже відкриті до обговорень і завжди раді зустрічі в офісі. Віримо, що саме через офлайн зустрічі набагато легше зрозуміти, наскільки ми підходимо один одному.

Наразі, ми в активному пошуку таких спеціалістів: Media Buyer, Media Buyer Team Lead (FB, UAC), Full-stack Developer. Але якщо ти не знайшов в списку свого напрямку діяльності, все одно гоу до нас знайомитися! Завжди знайдемо місце для крутого спеціаліста!

Підводячи підсумок, ми хочемо залишити побажання для нашого читача. Нічого не бійся та йди до мети. Прислуховувайся до порад старших колег та роби свою справу. Якщо чогось не вмієш, вчись та звертайся за допомогою. Де знайти якісні апки зі знижкою, ти вже знаєш. Успіхів! :)

Instagram Traffic Squad

TSquad Apps Support

Сайт

 • 602
 • 0
 • 0
12.10
Поделиться статьей:
Успешный кейс от ТОП-байера Parimatch Affiliates. ⚡Автор Traffic Squad.
img
Читать
img
Успешный кейс от ТОП-байера Parimatch Affiliates. ⚡Автор Traffic Squad. Читать
оставь комментарий
0
 • По рейтингу
 • По порядку

Что мы еще писали Интервью

 • Space Profit Team: історія заснування та розвитку арбітражної команди
  • 287
  • 0
  • 0
  Читать

  Space Profit Team – українська арбітражна команда, яка за декілька років увірвалась в індустрію і одразу почала показувати хороші результати роботи. Співзасновники та HR розказали для Affhub Media свою історію: як була сформована команда, які основні напрямки роботи та чому обрали дивіз «Work hard, dream big». Окрім цього Space Profit Team мають амбіційні плани на […] Подробнее

 • ⚡Review пріл Traffic Squad
  • 184
  • 0
  • 1
  Читать

  Вітаємо! З вами Affhub і нам вдалося поспілкуватися з командою Traffic Squad знову! На цей раз більш предметно: ми розпитали усі подробиці заливу через пріли, бани та ефективні рішення їх уникнення, корисність пушів, а також про найпоширеніші проблеми модеризації реклами. So..get ready👇   Для початку… 📎 Розкажіть про сервіс  TSquad apps. 📎 Чому вирішили розробляти […] Подробнее

 • Все о преимуществах Mostbet Partners: head of affiliates UA Анастасия о заботе и профите в партнерке
  • 172
  • 0
  • 0
  Читать

  Арбитражный рынок сегодня предлагает вебмастерам партнерские сети на любой «вкус и цвет». Что же выделяет Mostbet Partners на фоне остальных партнерок, чем гордится команда Mostbet Partners и какие преимущества считает своими основными достижениями? Об этом мы поговорили с head of affiliates UA – Настей.  Привет, Настя! Перед тем, как мы начнем, назови 3 слова, которыми […] Подробнее

Лучшее за неделю

 • Обзор ивента Affhub Meetup Poland: как это было?
  • 1322
  • 0
  • 0
  Читать

  6 октября мы с вами встречались на ивенте Affhub Meetup Poland в Варшаве, который был создан для объединения польского и украинского аффилейт комьюнити! Пришло время подбить итоги митапа и сделать полный его обзор с комментариями от наших партнеров и друзей. Программа ивента В этот раз Affhub подготовил полный цикл событий для такого формата ивентов, а […] Подробнее

 • Стоп-слова для рекламы в Facebook за которые наказывают
  • 1108
  • 1
  • 1
  Читать

  Зная о специфичности рекламной сети, каждый вебмастер старается изучить все правила как можно подробнее. Помимо заучивания каждой строки из справки нужно обратить внимание на триггеры – действия, за проявление которых Facebook мгновенно накладывает ограничения, вплоть до блокировки. Одним из триггеров является использование стоп-слов. Что такое стоп-слова Facebook Термин используется в нескольких нишах, но суть одна: […] Подробнее

 • Affhub запустили новое медиа и снова дарят подарки!
  • 1071
  • 114
  • 5
  Читать

  🎁Друзья, в честь запуска нашего нового сайта медиа, мы хотим порадовать вас розыгрышем. Дарим любимый всеми в аффилейт индустрии Sony Playstation 5 за выполнение интересных условий. Что нужно сделать, чтобы стать участником конкурса? Зарегистрироваться на нашем новом сайте медиа Affhub. Начать обсуждение в разделе «Тусовка». И оставить любой комментарий на этом сайте. Это все! *Просим […] Подробнее

На главную
loading