• Готові до нового арбітражного івенту від Affhub у Львові? Клікай сюди
 • Готові до нового арбітражного івенту від Affhub у Львові? Клікай сюди
 • Готові до нового арбітражного івенту від Affhub у Львові? Клікай сюди
img

Праздник Весны в Affhub: девушки-арбитражницы, кто они?

 • 231
 • 0
 • 0
08.03

Сейчас существует много противоречий и разных отношений к 8-му Марта. Не знаю, как вы, но мы в Аффхаб отмечаем свой праздник – Праздник Весны и Красоты. И конечно же, не можем обойти стороной прекрасную половину нашей индустрии и не рассказать о девушках, которые не первый год занимаются арбитражем. 

Мы создали спецпроект, в котором поговорили с девушками-арбитражницами, узнали, как им работается в сфере, как сильно они любят заливать траф и как относятся к мифу, что в нашей сфере работают только мужчины. 

 

Катя, Team Lead, media buyer

В CPA ніші працюю вже більше 5 років. Наразі я тімлід арбітражної команди в Paradise group. Основне джерело трафіку Google. Вертикаль – крипто та гемблінг. 

Зазвичай, коли я кажу в якій сфері працюю всі думають що я аф-менеджер в ПП. Такий стереотип склався через те, що заливом трафіку займаються переважно чоловіки, так як це потребує деяких технічних знань, стресостійкості та аналітичних навичок. Сфера дійсно доволі стресова та ризикова. В один день в тебе можуть забанити всі акаунти, може перестати працювати підхід, який часто приходиться шукати місяцями або просто твій сорс «штормить». Нам дівчатам, більш емоційній частині населення, часто складно морально справитись з таким, тому нас у сфері і мало. Але в мене вийшло. Головне – це холодний розум та аналітичні здібності. 

Що мені подобається в моїй професії так це те, що завжди потрібно вирішувати нестандартні задачі,  шукати нові зв’язки та стратегії, що добре тримає в тонусі. І якщо ти добре справляєшся зі своїми задачами, то тебе обов’язково чекає високий заробіток та кар’єрний ріст. Я люблю гроші, а гроші люблять мене:)

Поліна, соло-арбітражниця 

Я працюю в арбітражі трафіку вже приблизно 2 роки, ллю гемблінг та беттинг, джерело трафіку – Google (PPC). Інші вертикалі навіть не пробувала, бо вони мене не приваблюють, якщо чесно.  

Я закінчила юридичний факультет, тому коли у мене запитують чим я займаюсь і я відповідаю, що працюю в арбітражі, то багато хто думає , що я працюю в арбітражному суді🤣 Тому переважно я відповідаю, що займаюсь рекламною діяльністю. Також виникають питання у людей, якщо дізнаються , що я рекламую казино, наприклад, що це щось страшне та незаконне. Тому іноді мені потрібно пояснити, що це ок, або не відповідаю взагалі, прошу звернутися до Гугл ресурсів.

Переважна кількість арбітражників в індустрії – дійсно чоловіки. Я можу перерахувати на пальцях кількість дівчат, які дійсно ллють трафік. Але хочу зауважити, що дівчата дуже сильні конкуренти хлопцям. Мені здається, що просто хлопці більше «крутяться» у таких двіжухах, якщо можна так сказати. Проте, наразі процент дівчат, котрі цікавляться арбітражем трафіку зростає і це круто. Бо я обожнюю арбітраж, дійсно. Я трудоголік, я працюю майже 24/7, я люблю процес запусків, коли приходять Ліди, мені подобається дізнаватися новинки, спілкуватися із однодумцями. Хочу сказати, що арбітраж у мене в крові, авжеж бувають трудності, але який кайф їх вирішувати.

Саша, Team Lead, media buyer

В арбитраже я со времен офферов “Зеленый кофе” и “Крест Торетто”.
Работаю с вертикалью нутра офферов, и источником трафика фейсбук. Основная часть работы запуски рекламных кампаний, работа с источником трафика, поиск партнеров, связок и решений для стабильной работы.

Арбитражная сфера достаточно хорошо развита в Киеве , каждый “пятый” в этой сфере работает, ну а каждый “десятый” слышал о ней. В комьюнити часто удивляются, когда слышат чем я занимаюсь, в большинстве случаев удивляет адалтная тематика.

Девушки в индустрии заняли почетное место наравне с мужчинами и представляют крупные бренды, руководят партнерскими программами, или продажами. Но девушек арбитражниц или Тим лидов действительно не много. Я думаю это связано с особеностью работы Тим лида- много рисков, нужны стальные нервы для работы со сложными источниками трафика, выдержка для организации работы команды, готовность быстро решать вопросы, и принимать решения самостоятельно.

Все же лично для меня, это лучшая ниша где нет ограничений в творчестве и решениях. Если у вашей работы есть потолок по заработку или работа скучная, то арбитраж точно добавит ярких красок! Рынок растет и каждый найдет место для себя!

Анастасія, СЕО та Team Lead

Я працюю у сфері арбітражу близько 7 років, зараз займаю посаду СЕО та Team Lead (Google PPC в Igaming тематиці), в ARBITA.

Мені дійсно доводилося зустрічатися з ситуаціями, коли когось дивувала моя діяльність. Ці ситуації повторюються постійно, тому що в принципі сфера CPA не дуже відома, і мало хто розуміє, що ми взагалі робимо. І навіть серед професійних інтернет-маркетологів далеко не всі розуміють, як це працює, і чим саме ми займаємось. Тому щоб не витрачати зайвий час на коментарі, я просто скажу, що я займаюсь інтернет-рекламою, і працюю керівником у рекламному агентстві.

Я не думаю, що в сфері працюють в тільки чоловіки, це вже давно не так. Я працюю в цій індустрії вже достатньо тривалий час, і навіть на самому початку моєї кар’єри це також було не так. Я знаю, що зараз серед дівчат дуже багато і керівників, і власників компаній в арбітражній сфері, і навіть серед власників багатомільйонних продуктів також є дівчата. Якщо брати процентне співвідношення, то я би сказала, що 75% чоловіків, 25% дівчат.

Я вважаю, що в індустрії в основному одні чоловіки з тієї самої причини, чому чоловіки в будь-якій індустрії, навіть в ресторанному бізнесі, всі шеф-поварі та офіціанти – це чоловіки. Тому що це закладено власне історичною та біологічною логікою нашого суспільства.

Мені дуже подобається те, чим я займаюсь. По-перше, тому що тут, як багато років назад, так і зараз є безмежні можливості для кар’єрного, фінансового та особистісного зросту. Більш того, це зростання можна здійснити дуже швидко. Якщо в традиційному рекламному бізнесі, щоби вирости від новачка до керівника з більш-менш адекватним рівнем доходу – треба 2-5 років, то у сфері арбітражу трафіка це можливо здійснити набагато швидше, головне наполегливість та креативний підхід до роботи. 

 • 231
 • 0
 • 0
08.03
Поделиться статьей:
Ламповая Affhub сходка в городе Львов
img
Читать
img
ТОП-15 spy-сервисов для отслеживания рекламы конкурентов Читать
оставь комментарий
0
 • По рейтингу
 • По порядку

Что мы еще писали Интервью

Лучшее за неделю

 • Обзор ивента Affhub Meetup Poland: как это было?
  • 1344
  • 0
  • 0
  Читать

  6 октября мы с вами встречались на ивенте Affhub Meetup Poland в Варшаве, который был создан для объединения польского и украинского аффилейт комьюнити! Пришло время подбить итоги митапа и сделать полный его обзор с комментариями от наших партнеров и друзей. Программа ивента В этот раз Affhub подготовил полный цикл событий для такого формата ивентов, а […] Подробнее

 • Сколько платит Youtube за 1000 просмотров в 2023 году?
  • 1271
  • 0
  • 0
  Читать

  Среднестатистическому зрителю Youtube может показаться, что зарабатывать на платформе не так уж и сложно: сними и загрузи 15-20 роликов, дождись, пока они наберут просмотры, настрой монетизацию и наблюдай, как денежки падают в кошелёк. Но в 2023 году всё далеко не так просто. Сколько стоит 1 просмотр на ютубе? Стоимость просмотров и качество контента — как они […] Подробнее

 • Стоп-слова для рекламы в Facebook за которые наказывают
  • 1241
  • 1
  • 1
  Читать

  Зная о специфичности рекламной сети, каждый вебмастер старается изучить все правила как можно подробнее. Помимо заучивания каждой строки из справки нужно обратить внимание на триггеры – действия, за проявление которых Facebook мгновенно накладывает ограничения, вплоть до блокировки. Одним из триггеров является использование стоп-слов. Что такое стоп-слова Facebook Термин используется в нескольких нишах, но суть одна: […] Подробнее

На главную
loading