Анастасія Казачок: як знайти роботу в CPA-індустрії?
Аффхаб Медіа вже давно став ефективним майданчиком для пошуку роботи та кадрів. Ми активно розвиваємо наш розділ “Вакансії” і зараз публікуємо авторську колонку Анастасії Козачок, Recruiter at Everad, яка розкаже, як арбітражникам та Affiliate менеджерам правильно шукати роботу. Уважно читайте поради Насті та знаходьте роботу своєї мрії.
Перший етап: визначити мету
Перед тим як шукати роботу, я рекомендую кожному скласти свій must have. Це може бути як ніші в котрих ви хочете працювати, так і умови які вам необхідні для того щоб працювати в компанії в довгу перспективу. Рекрутери завжди звертають увагу на період роботи співробітника в компанії. Тобто, наприклад якщо людина має досвід в різних компаніях по 2-3 місяці, то це може відштовхнути від вас або як мінімум насторожити майбутнього роботодавця.
Але є зовнішні фактори, котрі не залежать від вас.Тому що зараз ми таки живемо в досить нестабільний час, де компанія може закритись, або у зв’язку з кризою людина може потрапити під скорочення. В такому випадку рекомендую прописати причини звільнення з кожної посади.
Формуємо резюме
Коли ви вже сформували своє особисте бачення бажаної роботи, то можна переходити до оформлення резюме. Резюме важливо структурувати під вашу бажану позицію. Тобто, наприклад якщо ви на початку працювали в іншій сфері, котра не має нічого спільного з бажаною вакансією, цей досвід писати не обов’язково.
Особисто я звертаю увагу саме на релевантний посаді досвід.
Але є нюанс, якщо сфера та сама, чи досвід ваш на цій посаді знадобиться – то краще вказувати. Наприклад, якщо ви працювали медіабайером та вирішили спробувати себе як афілейт-менеджер. Конкретно в цьому випадку, ваш досвід байера стане у нагоді.
Резюме краще робити структурованим, де покроково розписані ваші місця роботи, основні обов’язки та ключові досягнення на них. Це є основною резюме.
Зараз до речі, існує багато сервісів де можна взяти шаблон для оформлення резюме: Canva, CVmarket. Вони мають і базовий безкоштовний функціонал.
По бажанню, можна і додати свої соціальні мережі. Це не обов’язково, але це може показати чим ви захоплюєтесь, які заходи відвідуєте, спосіб життя і тому подібне.
Деякі компанії, все рівно моніторять профілі своїх майбутніх співробітників.
Також, рекомендую в резюме чітко вказувати рівень володіння іноземною мовою. Якщо це обов’язково – це завжди прописано в вакансії.
Наприклад, якщо ви відгукнутись на вакансію де прописана вимога знання англійської мови на рівні Advanced, а ви цього не вкажете – то ваше резюме стане не релевантним, або це стане додатковим питанням від рекрутера на пре-скринінгу.
Так само і з професійними програмами. До прикладу, якщо це креативщик. То краще вказати рівень володіння фотошопом, відео редакторами і тп.
Що писати в резюме додатково?
Важливо в резюме додати і курси, тренінги які проходили. Це покаже вас як людину, котра розвивається і проходе навчання для того, щоб рости як спеціаліст.
Для пошуку роботи, крім стандартних для всіх джоб порталів work.ua та rabota.ua, можна використовувати dou, djinni, телеграм канали, профільні ресурси, кар’єрні сторінки компаній та створіть свою професійну сторінку на Лінкедіні. А також роботу можна шукати на Affhub Media, у розділі “Вакансії”.
Майданчики для пошуку роботи
Linkedin – це міжнародна професійна мережа, котра також є одним з найефективніших інструментом пошуку спеціалістів. Пошук на Лінкедині використовується за ключовими словами, посадою, досвідом і тп.
Він є в деякому роді вашим професійним профілем. Через котрий часто, саме хантять співробітників. Якщо не вказано що ви “open to work”, але ваш досвід буде релевантний відкритій посаді – то є велика вірогідність, що рекрутер напише вам.
Тому, якщо Ви ще на знайомі з цією мережею, дуже рекомендую створити профіль там.
Кар’єрні сторінки створюються напряму компаніями, вони допомагають залучати нових співробітників. Часто вони несуть в собі корпоративні цінності самої компанії та оформленні в стилістиці компанії. Інколи це вкладка на сайті кар’єра/робота і тп, де вказані поточні відкриті вакансії всередині самої компанії. Тому, якщо Ви зацікавлені в роботі саме в конкретній компанії або деяких – Вам не обов’язково моніторити загальні портали з вакансіями.
Але, якщо в бажаній компанії немає наразі релевантних Вам посад, завжди можна відправити резюме на загальну hr пошту. Наприклад, у нас в компанії є пошта – [email protected].
І якщо аffiliate-manager, відправляє своє резюме нам, ми з ним обов’язково ознайомимось і розглянемо його кандидатуру, навіть при відсутності відкритої позиції наразі.
Телеграм-канали останнім часом також набувають популярності у пошуку, саме в СРА індустрії. Для пошуку фармерів, медіа-байерів, акаунт та афілейт менеджерів, тім лідів і тому подібне. Велика кількість компаній або арбітражних команд зараз їх використовує.
Профільні ресурси – це медіа ресурси, котрі направленні і працюють у сфері в котрій ви шукаєте роботи. До прикладу, якщо брати Афілейт індустрію – то найпопулярнішим медіа ресурсом тут буде Affhub Мedia. Affhub – це найпопулярніше в Україні арбітражне ком’юніті. Котре крім івентів (на котрих до речі, теж можна встановити нові професійні зв’язки – котрі можуть перерости в нову роботи), Ютуб-каналу, також має свою нстаграм сторінку, Телеграм-канал де компанії саме в цій сфері постять вакансії.
Співбесіда
Коли, вже знайшли цікаву і бажану для вас вакансію, обов’язково ознайомтесь з вимогами, і наскількі ваш досвід релевантний цій посаді.
Тому що, завжди є обов’язковий досвід, знання, навички – котрі є must have для кожної вакансії.
Наостанок, коли вже вас запросили на співбесіду повноцінну, раджу ознайомитись більше детально з самою компанією та її діяльністю, почитати відгуки співробітників. А на співбесіді не соромитись, а задавати рекрутеру важливі для вас, як шукача, питання. Пам’ятайте, що співбесіда це не інтерв’ю, де інтерв’юер тільки питає людину. А співбесіда – це двостороння бесіда, де рекрутер також має зацікавити кандидата в роботі з компанією та відповісти на всі ваші запитання.
Тому, безпосередньо перед співбесідою:
- ознайомтесь більш детально з обов’язками та діяльністю компанії;
- підготуйте, свій перелік питань для рекрутера.
Всім успішного пошуку!

- 350
- 0
- 0
Читайте также наши другие статьи, где я, HR-директор, делюсь полезной информацией.
Читать- По рейтингу
- По порядку