• Оставляй комментарии под новым видео и получай призы! Нажимай и смотри новый подкаст!
 • Оставляй комментарии под новым видео и получай призы! Нажимай и смотри новый подкаст!
 • Оставляй комментарии под новым видео и получай призы! Нажимай и смотри новый подкаст!
img

Анастасія Казачок: як знайти роботу в CPA-індустрії?

 • 350
 • 0
 • 0
27.03

Аффхаб Медіа вже давно став ефективним майданчиком для пошуку роботи та кадрів. Ми активно розвиваємо наш розділ “Вакансії” і зараз публікуємо авторську колонку Анастасії Козачок, Recruiter at Everad, яка розкаже, як арбітражникам та Affiliate менеджерам правильно шукати роботу. Уважно читайте поради Насті та знаходьте роботу своєї мрії. 

Перший етап: визначити мету

Перед тим як шукати роботу, я рекомендую кожному скласти свій must have. Це може бути як ніші в котрих ви хочете працювати, так і умови які вам необхідні для того щоб працювати в компанії в довгу перспективу. Рекрутери завжди звертають увагу на період роботи співробітника в компанії. Тобто, наприклад якщо людина має досвід в різних компаніях по 2-3 місяці, то це може відштовхнути від вас або як мінімум насторожити майбутнього роботодавця.

Але є зовнішні фактори, котрі не залежать від вас.Тому що зараз ми таки живемо в досить нестабільний час, де компанія може закритись, або у зв’язку з кризою людина може потрапити під скорочення. В такому випадку рекомендую прописати причини звільнення з кожної посади.

Формуємо резюме

Коли ви вже сформували своє особисте бачення бажаної роботи, то можна переходити до оформлення резюме. Резюме важливо структурувати під вашу бажану позицію. Тобто, наприклад якщо ви на початку працювали в іншій сфері, котра не має нічого спільного з бажаною вакансією, цей досвід писати не обов’язково.

Особисто я звертаю увагу саме на релевантний посаді досвід.

Але є нюанс, якщо сфера та сама, чи досвід ваш на цій посаді знадобиться – то краще вказувати. Наприклад, якщо ви працювали медіабайером та вирішили спробувати себе як афілейт-менеджер. Конкретно в цьому випадку, ваш досвід байера стане у нагоді.

Резюме краще робити структурованим, де покроково розписані ваші місця роботи, основні обов’язки та ключові досягнення на них. Це є основною резюме.

Зараз до речі, існує багато сервісів де можна взяти шаблон для оформлення резюме: Canva, CVmarket. Вони мають і базовий безкоштовний функціонал.

По бажанню, можна і додати свої соціальні мережі. Це не обов’язково, але це може показати чим ви захоплюєтесь, які заходи відвідуєте, спосіб життя і тому подібне.

Деякі компанії, все рівно моніторять профілі своїх майбутніх співробітників.

Також, рекомендую в резюме чітко вказувати рівень володіння іноземною мовою. Якщо це обов’язково – це завжди прописано в вакансії. 

Наприклад, якщо ви відгукнутись на вакансію де прописана вимога знання англійської мови на рівні Advanced, а ви цього не вкажете – то ваше резюме стане не релевантним, або це стане додатковим питанням від рекрутера на пре-скринінгу.

Так само і з професійними програмами. До прикладу, якщо це креативщик. То краще вказати рівень володіння фотошопом, відео редакторами і тп.

Що писати в резюме додатково? 

Важливо в резюме додати і курси, тренінги які проходили. Це покаже вас як людину, котра розвивається і проходе навчання для того, щоб рости як спеціаліст.

Для пошуку роботи, крім стандартних для всіх джоб порталів work.ua та rabota.ua, можна використовувати dou, djinni, телеграм канали, профільні ресурси, кар’єрні сторінки компаній та створіть свою професійну сторінку на Лінкедіні. А також роботу можна шукати на Affhub Media, у розділі “Вакансії”.

Майданчики для пошуку роботи

Linkedin – це міжнародна професійна мережа, котра також є одним з найефективніших інструментом пошуку спеціалістів. Пошук на Лінкедині використовується за ключовими словами, посадою, досвідом і тп.

Він є в деякому роді вашим професійним профілем. Через котрий часто, саме хантять співробітників. Якщо не вказано що ви “open to work”, але ваш досвід буде релевантний відкритій посаді – то є велика вірогідність, що рекрутер напише вам.

Тому, якщо Ви ще на знайомі з цією мережею, дуже рекомендую створити профіль там.

Кар’єрні сторінки створюються напряму компаніями, вони допомагають залучати нових співробітників. Часто вони несуть в собі корпоративні цінності самої компанії та оформленні в стилістиці компанії.  Інколи це вкладка на сайті кар’єра/робота і тп, де вказані поточні відкриті вакансії всередині самої компанії. Тому, якщо Ви зацікавлені в роботі саме в конкретній компанії або деяких – Вам не обов’язково моніторити загальні портали з вакансіями. 

Але, якщо в бажаній компанії немає наразі релевантних Вам посад, завжди можна відправити резюме на загальну hr пошту. Наприклад, у нас в компанії є пошта – [email protected].

І якщо аffiliate-manager, відправляє своє резюме нам, ми з ним обов’язково ознайомимось і розглянемо його кандидатуру, навіть при відсутності відкритої позиції наразі.

Телеграм-канали останнім часом також набувають популярності у пошуку, саме в СРА індустрії. Для пошуку фармерів, медіа-байерів, акаунт та афілейт менеджерів, тім лідів і тому подібне. Велика кількість компаній або арбітражних команд зараз їх використовує.

Профільні ресурси – це медіа ресурси, котрі направленні і працюють у сфері в котрій ви шукаєте роботи. До прикладу, якщо брати Афілейт індустрію – то найпопулярнішим медіа ресурсом тут буде Affhub Мedia. Affhub – це найпопулярніше в Україні арбітражне ком’юніті. Котре крім івентів (на котрих до речі, теж можна встановити нові професійні зв’язки – котрі можуть перерости в нову роботи), Ютуб-каналу, також має свою нстаграм сторінку, Телеграм-канал де компанії саме в цій сфері постять вакансії. 

Співбесіда 

Коли, вже знайшли цікаву і бажану для вас вакансію, обов’язково ознайомтесь з вимогами, і наскількі ваш досвід релевантний цій посаді.

Тому що, завжди є обов’язковий досвід, знання, навички – котрі є must have для кожної вакансії.

Наостанок, коли вже вас запросили на співбесіду повноцінну, раджу ознайомитись більше детально з самою компанією та її діяльністю, почитати відгуки співробітників. А на співбесіді не соромитись, а задавати рекрутеру важливі для вас, як шукача, питання. Пам’ятайте, що співбесіда це не інтерв’ю, де інтерв’юер тільки питає людину. А співбесіда – це двостороння бесіда, де рекрутер також має зацікавити кандидата в роботі з компанією та відповісти на всі ваші запитання.

Тому, безпосередньо перед співбесідою:

 • ознайомтесь більш детально з обов’язками та діяльністю компанії;
 • підготуйте, свій перелік питань для рекрутера.

Всім успішного пошуку! 

 • 350
 • 0
 • 0
27.03
Поделиться статьей:

Читайте также наши другие статьи, где я, HR-директор, делюсь полезной информацией.

Читать
Что такое свипстейки и как с ними работать
img
Читать
img
Обзор Spendge: платежное решение с мощным функционалом Читать

Читайте также наши другие статьи, где я, HR-директор, делюсь полезной информацией.

Читать
Оставь комментарий
0
 • По рейтингу
 • По порядку

Интересное на Affhub Media

 • Шлях від джуна до сеньйора в команді: поради від Space Profit Team
  • 262
  • 0
  • 1
  Читать

  Привіт, на звʼязку команда Space Profit Team. Найбільш актуальне питання для кожного рекрутера арбітражної тіми – «як потрапити до вас в команду?». Задаючи це питання, новачок ще не в курсі, що потрапити в команду, не так складно, як протриматись в ній довгий час і пройти солідний кар’єрний шлях. Для чого ж все таки потрібна команда? […] Подробнее

 • Анастасія Казачок: як знайти роботу в CPA-індустрії?
  • 350
  • 0
  • 0
  Читать

  Аффхаб Медіа вже давно став ефективним майданчиком для пошуку роботи та кадрів. Ми активно розвиваємо наш розділ “Вакансії” і зараз публікуємо авторську колонку Анастасії Козачок, Recruiter at Everad, яка розкаже, як арбітражникам та Affiliate менеджерам правильно шукати роботу. Уважно читайте поради Насті та знаходьте роботу своєї мрії.  Перший етап: визначити мету Перед тим як шукати […] Подробнее

 • Всем спасибо, все свободны Признаки того, что вам стоит покинуть собеседование до его окончания
  • 159
  • 0
  • 0
  Читать

  Собеседование как тиндер-дейт — даже подготовившись, никогда не знаешь, чем все закончится. Отправляясь на беседу с HR важно помнить, что не только вы должны понравиться представителю компании — также и вам нужно быть уверенным в потенциальном работодателе. В нашей постоянной рубрике “HR делится” рассказываем о тревожных звоночках, из-за которых вы сможете смело заканчивать общение с […] Подробнее

Лучшее за неделю

 • Сколько платит Youtube за 1000 просмотров в 2023 году?
  • 10095
  • 0
  • 0
  Читать

  Среднестатистическому зрителю Youtube может показаться, что зарабатывать на платформе не так уж и сложно: сними и загрузи 15-20 роликов, дождись, пока они наберут просмотры, настрой монетизацию и наблюдай, как денежки падают в кошелёк. Но в 2023 году всё далеко не так просто. Сколько стоит 1 просмотр на ютубе? Стоимость просмотров и качество контента — как они […] Подробнее

 • Как изменить имя и фамилию в Facebook?
  • 3623
  • 0
  • 0
  Читать

  Компания Meta повернута на безопасности своих пользователей. Даже начинающий арбитражник знает, что администрация ФБ банит аккаунты почём зря, а добиться внятного ответа от саппорта и быстро разблокировать акк удаётся далеко не всегда. В сегодняшнем материале расскажем о том, как в фейсбуке поменять имя. Рассмотрим вариант для смартфонов и ПК и отдельно поговорим про бизнес-страницу. Зачем […] Подробнее

 • Зачем нужны прокси-сервисы? Топ 5 мобильных прокси
  • 2466
  • 0
  • 0
  Читать

  Прокси-сервис — это прокладка между вами и интернетом. Это посредник, разделяющий вас со всемирной паутиной. Принцип работы таков: посещаемый вами сайт думает, что прокси — реальный человек, и взаимодействует с ним, а не с вами. В каких случаях используются прокси-сервисы? Когда необходимо обеспечить конфиденциальность. Не все хотят, чтобы было известно, какие сайты они посещают. Для […] Подробнее

На главную
loading