• Готові до нового арбітражного івенту від Affhub у Львові? Клікай сюди
 • Готові до нового арбітражного івенту від Affhub у Львові? Клікай сюди
 • Готові до нового арбітражного івенту від Affhub у Львові? Клікай сюди
img

Интервью с Виталием Ситовским, Traffic Squad: крипта и будущее белых рынков

 • 111
 • 0
 • 0
13.02

Affhub Media продолжает знакомить арбитражное комьюнити с ключевыми личностями индустрии. Сегодня мы поговорили с Виталием Ситовским, CEO&Co-founder украинской igaming медиабаинг компании Traffic Squad. Виталик рассказал нам, как функционирует бизнес в сегодняшних условиях, что будет с криптой, про личный секрет успеха в индустрии и будущее белых рынков.

– Прошлый год был достаточно сложным для бизнеса. Какие трудности были ключевыми в 2022 году и как вы их проходили?

В першу чергу – це повномасштабне вторгнення, яке змінило багато сфер нашого життя.  Дуже складно працювали в умовах воєнного стану, коли бомблять твій дім, а твої близькі гинуть на фронті за свободу всієї країни.  Важко бути в стабільному емоційному стані – це сильно впливає на все. 

Якщо абстрагуватись від подій в країні – то ми зіштовхнулися  із складнощами в платіжних рішеннях.  Платіжки почали ставити палки у колеса по нашим ключовим ГЕО і конверт став нестабільним, та і в цілому якість трафіка з Фейсбука стала значно гірше, що вплинуло на ставки та об‘єми закупки

– Как наладили работу команды в условиях блэкаут?

В Traffic Squad працюють відповідальні люди, які розуміли можливі наслідки ракетних обстрілів–  тому завчасно подбали про джерела резервного живлення дома, якщо говорити про офіс то ми купили 2 генератори на 13 і 70кВТ для резервного живлення, також було заведено 2 провайдери оптики і закуплено декілька старлінків. Ну і завжди в офісі є резервні запаси від ліків до палива, ми зрозуміли що ми будемо залишатись і працювати у Києві тому були підготовленні до різного роду викликів.

– Расскажи про структуру команды, сколько сотрудников на данный момент, из каких отделов состоит команда?

Тут дуже цікава історія тому що ми вже давно з команди трансформувались в медіабаїнгову компанію, на даному етапі, відділ медіабаїнгу це приблизно 40% від загальної кількості компанії, загалом у нас доволі великий відділ розробки, є окремі проекти по оренді апок і розробці власної СРМ-системи, багато людей працює у ейчар і фінансовому відділі, структура доволі таки велика.

– Вопросы найма новых сотрудников сейчас очень актуальны для всех команд? Как справляетесь с этим? Команда укомплектована полностью или вы в процессе расширения?

Найм це один з ключових процесів.  Якщо говорити про керівний склад – то він укомплектований повністю, але ми завжди в пошуках нових тімлідів і команд, також ми готові інвестувати в проекти, які пов‘язані з affiliate ринком. Ми відносимось доволі відповідально до найму, тому що не всі люди нам підходять по духу та рівню скілів який нам потрібен доволі високий. Дуже часто до нас приходять медіабаєри які були сіньйорами або тімлідами в інших компаніях – на позицію джунів:) Тому рівень внутрішньої команди доволі високий і знижувати планку ми не готові. Але двері до нас завжди відкриті,навіть коли немає вакансій у вільному доступі ми готові спілкуватися з кожним и розглядати різні формати співпраці!

– Расскажи самый интересный антикейс 2022 года и как удалось с ним справиться?

Це була Індія в травні місяці, коли регулятор заблокував всі доступні популярні платіжні методи і нам прийшлось асап шукати нові ринки. Індія була для нас напевно ключовим ринком і генерували 70% профіта. Нам знадобилось приблизно 1.5місяці щоб повернути ті об‘єми які були в травні, але станом на зараз у нас в пулі більше 40 ГЕО і ми встановили правило: щоб на 1 ГЕО  не виділялося більше 15% трафіку. Нуі як я казав раніше ми не працюємо з СНГ та Україною по ряду причин. 

– Какие ниши будут доминировать в будущем, измениться ли что-то по сравнению с 2022?

Буде все складніше і складніше маленьким командам особливо в гемблинг-вертикалі, та і в цілому халявного ROI вже не буде. Зараз, напевно,  найпопулярніша і найбрудніша ніша – це крипта і я думаю вона буде популярної і надалі, але моя рекомендація не працювати з цією нішею по ряду причин і шукати щось не таке скамне. Великий об‘єм буде все-таки у гемблінг вертикалі, але тут є ряд причин які не будуть дозволяти швидкого масштабування і в першу чергу – це платіжки і якість трафіку з соціальних мереж, моя порада дивитись на білі ринки. Ну і після цих двох вертикалей я думаю буде нутра-мобайл-інфопродукти і тд

– Что будет с криптой в 2023? Останется ли эта ниша все так же перспективной?

Я вважаю це 100% скам і не рекомендую нікому працювати там, незважаючи на профіт який там може бути.

– Что ждет вертикаль iGaming в 2023? 

Поява нових неоднозначних ринків, більш жорстка регуляція по тір-1, прискіпливий погляд на якість, я думаю що майбутнє за білими ринками.

– Как у вас получается получать анкап у многих рекламодателей на фб трафик, в чем ваш секрет?

Секрет в тісній роботі з рекламодавцем, ми постійно на зв’язку, моніторимо показники, відключаємо баєрів з низькою якістю, працюємо з пушами і шукаємо підходи, які дають якість, що задовольняє рекламодавця. 

Треба розуміти, що ми в одному човні з продуктом, якщо вони заробляють, то і ми отримаємо більше капу і можливість заробити, а якщо заливати ботів і гнатися за 300% ваша співпраця завершиться на тестовій капі.

– ASO заливаете? Какие ГЕО самые перспективные?

Так, з минулого року ми почали більш тісно працювати з ASO трафіком, це допомагає підняти загальну якість трафу і середнє ROI по офферам. Цікаві великі ГЕО з 30+ мільйонів населення.

– Как попасть в Traffic Squad?

Все дуже просто, пишіть – @Traffic_Squad_HR ! Ми завжди раді новим колегам і відкриті до пропозицій по співпраці. 

– Какие новые направления в бизнесе планируете развивать в будущем? 

Плануємо розвивати ті проекти, що почали в 2022, а саме пріли, ASO, PPC. Всі ці направлення показали гарні результати на невеликих об’ємах, зараз хочемо дозбирати команди і масштабувати результати.

– Недавно в Киеве проходил Благотворительный арбитражный ивент от Affhub, где встречу с тобой продали за 1000$. Как прошла встреча?

Оскільки цей івент відбувся в кінці року, то щільний графік не дозволив нам зустрітись.

P.S. Катя, якщо ти читаєш цей пост, то напиши мені будь-ласка =)

– Если бы у тебя была возможность купить встречу с любым человеком, кто бы это был и сколько ты готов заплатить за это? 

Дуже філософське питання, напевно я б купив зустріч з х*йлом, але спілкуватись ми точно не будем 😈

– Какие личные качества помогли тебе достичь успеха и построить собственный бизнес? 

Я думаю це оптимізм і відкритість до нового. ФБ не дає спокою і часто мучає новими проблемами з модеркою, картами, апками, але ми не втрачаємо оптимізму і завжди знаходимо сили, щоб перечекати шторм і з новими силами іти в бій. 

Ми постійно шукаємо нові методи заливу, заробітку, нових проекти і знайомства, це допомагає не стояти на місці і рухатись вперед.

– Как находишь баланс между работой и отдыхом? Предпочитаешь активный отдых или спокойный, подальше от людей?

Важке питання, насправді я буваю у відпустці лише 1 раз на рік, а решту часу проводжу в роботі. Останнім часом я почав займатись тенісом, це надає сил і відключає мозок від роботи, але так,  як це активна гра то без конкуренції там теж ніяк, але я кайфую. Окремим поінтом йде моя дружина і донечка. Ці 2 чарівні дами завжди підтримують мене і допомагають побороти всі складнощі. Ну і основний секрет в тому, що в Traffic Squad немає напруженої атмосфери і робота не викликає перманентного стресу. В офісі ми можемо гарно посміятись, поспілкуватись і морально відпочити. Це те до чого ми довго йшли, щоб можна було працювати і отримувати результат в невимушеній атмосфері.

 

 • 111
 • 0
 • 0
13.02
Поделиться статьей:
img
оставь комментарий
0
 • По рейтингу
 • По порядку

Что мы еще писали Интервью

 • Михаил Петров, TD APPS: смещение приоритетов и адаптация продукта
  • 487
  • 1
  • 0
  Читать

  TD APPS — это автоматизированный сервис аренды приложений от Traffic Devils. Михаил Петров, Head of Affiliates and Marketing сервиса, поделился с AffhubMedia итогами года и планами на будущее. Как 2022 год повлиял на запросы клиентов (аффилиатов)? Появились ли новые требования или пожелания к вашей работе?   Конечно, для всей affiliate-индустрии этот год был очень тяжелым […] Подробнее

 • ⚡Review пріл Traffic Squad
  • 184
  • 0
  • 1
  Читать

  Вітаємо! З вами Affhub і нам вдалося поспілкуватися з командою Traffic Squad знову! На цей раз більш предметно: ми розпитали усі подробиці заливу через пріли, бани та ефективні рішення їх уникнення, корисність пушів, а також про найпоширеніші проблеми модеризації реклами. So..get ready👇   Для початку… 📎 Розкажіть про сервіс  TSquad apps. 📎 Чому вирішили розробляти […] Подробнее

 • Все о преимуществах Mostbet Partners: head of affiliates UA Анастасия о заботе и профите в партнерке
  • 172
  • 0
  • 0
  Читать

  Арбитражный рынок сегодня предлагает вебмастерам партнерские сети на любой «вкус и цвет». Что же выделяет Mostbet Partners на фоне остальных партнерок, чем гордится команда Mostbet Partners и какие преимущества считает своими основными достижениями? Об этом мы поговорили с head of affiliates UA – Настей.  Привет, Настя! Перед тем, как мы начнем, назови 3 слова, которыми […] Подробнее

Лучшее за неделю

 • Обзор ивента Affhub Meetup Poland: как это было?
  • 1322
  • 0
  • 0
  Читать

  6 октября мы с вами встречались на ивенте Affhub Meetup Poland в Варшаве, который был создан для объединения польского и украинского аффилейт комьюнити! Пришло время подбить итоги митапа и сделать полный его обзор с комментариями от наших партнеров и друзей. Программа ивента В этот раз Affhub подготовил полный цикл событий для такого формата ивентов, а […] Подробнее

 • Стоп-слова для рекламы в Facebook за которые наказывают
  • 1109
  • 1
  • 1
  Читать

  Зная о специфичности рекламной сети, каждый вебмастер старается изучить все правила как можно подробнее. Помимо заучивания каждой строки из справки нужно обратить внимание на триггеры – действия, за проявление которых Facebook мгновенно накладывает ограничения, вплоть до блокировки. Одним из триггеров является использование стоп-слов. Что такое стоп-слова Facebook Термин используется в нескольких нишах, но суть одна: […] Подробнее

 • Affhub запустили новое медиа и снова дарят подарки!
  • 1071
  • 114
  • 5
  Читать

  🎁Друзья, в честь запуска нашего нового сайта медиа, мы хотим порадовать вас розыгрышем. Дарим любимый всеми в аффилейт индустрии Sony Playstation 5 за выполнение интересных условий. Что нужно сделать, чтобы стать участником конкурса? Зарегистрироваться на нашем новом сайте медиа Affhub. Начать обсуждение в разделе «Тусовка». И оставить любой комментарий на этом сайте. Это все! *Просим […] Подробнее

На главную
loading