img

⚡Review пріл Traffic Squad

 • 136
 • 0
 • 1
25.11

Вітаємо! З вами Affhub і нам вдалося поспілкуватися з командою Traffic Squad знову! На цей раз більш предметно: ми розпитали усі подробиці заливу через пріли, бани та ефективні рішення їх уникнення, корисність пушів, а також про найпоширеніші проблеми модеризації реклами.
So..get ready👇

 

Для початку…

📎 Розкажіть про сервіс  TSquad apps.

📎 Чому вирішили розробляти власні пріли і видавати в оренду?

TSquad Apps спочатку були створені для потреб внутрішнього баїнгу. Закривши потреби свого баїнгу – ми зрозуміли що можемо вийти на більші об’єми і почали видавати своїм друзям і знайомим з ринку.

Пройшовши всі тести (всі кола пекла😅), перевіривши працездатність своїх пріл на своєму баїнгу, відтестивши всі нюанси, весь флоу (починаючи від технічки – закінчуючи дизайном) на нашому баїнгу – ми можемо впевнено сказати, що у нас вийшов якісний продукт.

Але ми на цьому не зупиняємося, тому що фб також не стоїть на місці. ФБ як завжди закручує гайки своїми оновленнями, тому ми завжди тримаємо руку на пульсі і шукаємо рішення як тримати якість на тому ж рівні. 

 

Про техніку для новачків. Як лити трафік через пріли? Що для цього потрібно?

Для того, щоб заливати на пріли вам потрібні якісні пріли з лютим дизайном. Такі прілки ви можете взяти у нас. Після того – запускаємо рекламні кампанії ФБ на ціль «Установка додатків», оптимізацію краще вибирати за покупку, тобто за депозит, хоча є варіанти оптимізуватися також на реєстрацію та інстал. Шаримо нашу прілу на рк, вибираємо гео, вік, стать та інші налаштування, підгружаємо креативи. Не забуваємо також вставити неймінг і діплінк. Надсилаємо на модерацію, чекаємо аппруву і перших фтд в трекері.

Види прiлок: PWA чи Webview що краще?

Тільки Webview:)
Webview це як стандарт в цих прілках.

PWA юзають тому що там немає банів, але в PWA все гірше з налаштуваннями, пушами і тд. На Webview краще конверсія в деп, краще оптимізуються, простіший сетап: пошарив прілку і запускаєш.

Ми не використовуємо PWA і не плануємо. Webview технологія перевірена роками, наші прілки довго живуть і ми не маємо великої проблеми з банани.

Що найбільше впливає на конверт? 

Якісні пріли, це як одна з ключових складових, яка впливає на конверт, тому що хороший конверт можна знайти лише при комплексному підході до заливу. 

Із основного, на що варто звернути особливу увагу:

 • оформлення пріл, ніхто не скасовував сексі дизайн
 • коректність роботи вебв´ю, чисто технічка
 • швидкість роботи прілки
 • правильно налаштовані пуші, хороший ретеншн – це те, над чим потрібно працювати постійно.

Про бани

📎 Як часто банять пріли Traffic Squad?

По-різному.
Ми відтестили все, що можливо і неможливо на своїй команді, тому впевнено можемо сказати, що наші пріли можуть жити в середньому місяць.
Шторми фб нас також стосуються, але ми справляємося:)

 

Як ви вважаєте, яка основна причина вильоту. Які можуть бути тригери, що призводять до вильоту програми? Які пункти GP Policy порушують арбітражні прілки найчастіше? 


Основні причини вильоту – це мультиакаунти.
– погана клоака
– скарги на пріли
– погані відгуки
– неякісний, неунікальний код
+ також вилітають брендові пріли, тому що немає дозволу використовувати бренд.

📎 На сьогоднішній день, у Traffic Squad є рішення, щоб пріли не банили?

Рішень немає, тому що пріли так чи інакше баняться. Це як смерть людини – неізбєжно))
Але звичайно – ми стараємося продовжити життя пріл.
Наші напрацювання максимально впливають на тривалість життя пріл, постійні тести роблять їх живучішими.

📎 Часто трапляється, що після перезаливу пріли вилітають? 

Це пов’язано з повторною модерацією.
Повторна модерація – це дуже жостка штука,  яку мало хто проходить.

Ми рідко перезаливаємо прілки, тому у нас ця історія не часто відбувається)


Пуші

📎 Пуші в прілах ефективні?

Так.

Вони спонукають юзера зробити дію.
це історія про ретеншн, ми персоналізуємо юзера який встановив нашу прілу і спонукаємо його грати
ми дивимося аналітику статку і всі цифри і через них видно що з пушами конверт вище

📎 Яка періодичність оптимальна? 

 3 вдень і між подіями (інстал, рега, деп). Тут суть в балансі, в тому щоб не дати про себе забути, і не за#б@ти юзера в край. Важливо все: і текст, і час, і мова якою ти спілкуєшся з юзером, важливо робити все локально.

📎 Ви розсилаєте пуші під кожного користувача чи загалом по базі?

По базі, але також стараємося робити пуші окремо під офери, працюємо з локалізацією пушів на різних мовах і сегментуємо базу (а не відправляємо на всіх однакові пуші) 

 

Модерація

📎 Які найпоширеніші проблеми з модерацією Traffic Squad може виділити?

Довга модерація це найбільша проблема

Пріли баняться на етапі модерації.
Краще заливати пріли на свої аки і тоді швидше проходить модерка (у нас є свої аки, до речі:) 

📎 Як і де можна протестувати офер перед заливом через пріли? 

Після інтеграції ми можемо надати посилання на наші пріли з вшитим офером, самі протестувати і надати відео результатів тесту

 

І останнє

📎 Все ж таки, чому краще брати партнерські пріли, а не розробляти їх самостійно?

Тому що кожен має робити свою роботу) щоб зробити хороші пріли, потрібно витратити багато часу, сил та костів на тести, не у всіх є ці ресурси. Ми маємо експертизу, досвід та якісні прілки, які вже багато команд відтестили та продовжують з нами працювати. 

Мало просто зробити прілки, за хорошим продуктом завжди стоїть купа операційної роботи, бюрократії та процесів, про що не завжди думають, коли вписуються в цю історію. Тим хто льє трафло, не цікаво, що стоїть за прілкою, яку вони беруть в оренду і їм не потрібно з цим розбиратись, бо саме ми закриваємо всі ці питання. Достатньо просто зайти до нас в бот https://t.me/TSquad_Apps_Support_bot і написати нам)

 

 • 136
 • 0
 • 1
25.11
Поделиться статьей:
Від маленької сімейної команди до Media Buying компанії повного циклу
img
Читать
img
Успешный кейс от ТОП-байера Parimatch Affiliates. ⚡Автор Traffic Squad. Читать
оставь комментарий
0
 • По рейтингу
 • По порядку

Что мы еще писали про приложения

 • Актуальный кейс Traffic Squad под Бразилию │ ROI 60%
  • 228
  • 0
  • 1
  Читать

  Привет, на связи Traffic Squad. Мы одна из крупнейших компаний по работе с iGaming нишей, сейчас у нас более 100 специалистов в команде.  Сегодня мы хотим поделиться успешным кейсом одной из подкоманд.  Обращаем ваше внимание,что мы делимся актуальным кейсом, на которые еще и продолжаем лить) Поэтому читайте внимательно:) Всем высоких ставок и анлим кап!   […] Подробнее

 • Арбитраж трафика через мобильные приложения: что нужно знать новичку
  • 86
  • 1
  • 0
  Читать

  Закупка трафика через мобильные приложения становится все более популярной на различных вертикалях. Изначально эта связка была опробована в гемблинг и беттинг вертикалях. Приложение с казино или букмекерской конторой легко модерировались и не блокировались AppStore и Play Market. Сейчас этот инструмент распространился и на другие вертикали. Приложения используются в арбитраже на знакомства, товарку, нутру и другие […] Подробнее

 • ⚡Review пріл Traffic Squad
  • 136
  • 0
  • 1
  Читать

  Вітаємо! З вами Affhub і нам вдалося поспілкуватися з командою Traffic Squad знову! На цей раз більш предметно: ми розпитали усі подробиці заливу через пріли, бани та ефективні рішення їх уникнення, корисність пушів, а також про найпоширеніші проблеми модеризації реклами. So..get ready👇   Для початку… 📎 Розкажіть про сервіс  TSquad apps. 📎 Чому вирішили розробляти […] Подробнее

Лучшее за неделю

На главную
loading